Wyszukiwałeś:

pajun

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: pajun

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Porsche Pajun kontra Seria 5 i Klasa E?

Po sukcesie modelu Panamera Porsche bardzo mocno zastanawia się nadwprowadzeniem modelu, który będzie konkurował bezpośrednio z BMW Serii5 oraz Mercedesem Klasy E.

 

Dwie ważne nowości od Porsche

Przyszedł czas na dziwne nazwy w Porsche. Niebawem na rynku pojawi się Cajun,a podobno trwają już prace nad modelem... Pajun.

 

Mniejsza Panamera w 2017 roku

O tym, że Porsche planuje wprowadzić mniejsze wersje swoich topowych modeliwiadomo już od dawna. Mniejszy Cayenne jest już testowany na drogach. Kolejnymodel pojawi się za kilka lat.

 

Porsche zwiększy swoją gamę modelową

Producent aut z Zuffenhausen pod skrzydłami nowego właściciela, czyli koncernu Volkswagen zamierza zwiększyć swoją ofertę aut do 8-9 modeli. Czego możemy się spodziewać?

 

Porsche: Panamera coupe w przyszłym roku

W przyszłym roku po raz pierwszy marka z Zuffenhausen zaprezentuje światumodel Panamera w wersji Coupe. Auto będzie jednym z czterech modeli, jakiemogą zadebiutować w przeciągu następnych sześciu lat.

 

Mniejsza Panamera w 2019

Jak donoszą zachodnie źródła, Porsche pracuje nad mniejszym bratemmodelu Panamera. Samochód o nazwie Pajun pojawi się jednak dopiero w2019 roku. 

 

Wraca projekt małej Panamery

Porsche jakiś czas temu ogłosiło wstrzymanie projektu modelu Pajun, czylipomniejszonej Panamery. Wygląda na to, że kolejna limuzyna od Porsche jestjednak w drodze.

 

Elektryczny konkurent BMW Serii 5 od Porsche

Nowy model szykowany przez Porsche będzie mniejszym bratem Panamery. O aucieplotkuje się już od dawna, a niektóre media określają nowy produkt nazwą Pajun. Co ciekawe samochód ma pojawić się w wersji elektrycznej oraz wykorzystującej technologię ogniw paliwowych.

 

Porsche Pajun szykowany na targi IAA

We wrześniu startują targi IAA we Frankfurcie i juz pojawiają się pierwszazapowiedzi premier szykowanych na tę imprezę. Jedne z plotek mówią oelektrycznym Porsche Pajun, które szykowane jest na IAA we Frankfurcie.

 

Porsche Panamericana - nowy model ze Stuttgartu?

Niemiecki producent sportowych wozów próbuje zarejestrować nowąznak handlowy. Czy nazwa Panamericana zaistnieje niebawem w cennikach Porsche przy zupełnie nowym modelu marki?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019