Wyszukiwałeś:

podobne

. Znaleziono 1626 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: podobne

Spróbuj też wyszukać: przebicie elektryczne Nissan X-trail redtube alternator

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 590 wszystkich):

Daihatsu Sonica: Małe i ekonomiczne

Daihatsu wprowadzi na japoński rynek nowy samochód o nazwie Sonica. Autobędzie wyposażone w silnik z doładowaniem Turbo, skrzynię CVT i dostępnebędzie w trzech wersjach R, RS i RS Limited.

 

Iść w stronę... miasta

Kwitnący już od kilku lat segment samochodów SUV coraz widoczniej ulegapodziałom. Jeszcze trzy, cztery lata temu auta tej klasy można było wrzucićdo jednego worka biorąc pod uwagę ich stylistykę czy walory jezdne. Dziś,głównie za sprawą szerokiej palety modeli, producenci zaczynająspecjalizować się w budowaniu tego typu aut w odniesieniu do potrzebklientów. Jedni zbliżają się w kierunku aut terenowych, drudzy w kierunkuaut miejskich. Honda z trzecią generacją CR-V, która właśnie wjechała napolski ryn

 

Seat Altea XL 1,9 TDI: Udany kompromis

Szybkie, ekonomiczne, przestronne, tanie, a do tego jeszcze ładne - takimicechami chciałby się charakteryzować chyba każdy model. Tylko pytanie, czytakie połączenie jest w ogóle realne? Seat Altea XL z 1,9-litrowymsilnikiem ma do tego z pewnością pewne predyspozycje.

 

Rozmawiali o lubuskim odcinku A2

W Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim miało miejsce spotkanie dotyczącelubuskiego odcinka autostrady A2 z Nowego Tomyśla do Świecka. Tematemrozmów był stan prac związanych z przygotowaniem inwestycji. Podobnespotkania mają odbywać się co miesiąc.

 

MI w sprawie jazdy na światłach w dzień

Ministerstwo Gospodarki "staje murem" za obowiązkową jazdą zwłączonymi światłami mijania przez całą dobę. Na stronie resortu możnaprzeczytać komentarz do publikacji prasowych dotyczących jazdy na światłachdziennych.

 

Drogowe wykopki na polskich krajówkach

Przed nami dwa długie listopadowe weekendy. Czas ten sprzyja wyjazdom. Niestetypodróżowanie po polskich krajówkach nie należy donajprzyjemniejszych między innymi z uwagi na niekończące się remonty iprzebudowy. A sezon na „drogowe wykopki” w pełni… Przedpodróżą warto zatem zapoznać się z niespodziankami jakie czekają nasna wyznaczonej trasie.

 

Citroen C4 vs Ford Focus: Spuścizna po przełomach

Pierwsze generacje Forda Focusa i Citroena C4 to były prawdziwe przełomy dlaobu marek. Dziś, kiedy na rynku jest już dostępny Focus III i druga generacjaC4, nie budzą już one tak dużych emocji. Wcale to jednak nie oznacza, żemamy do czynienia z gorszymi autami.

 

Parkowanie coraz prostsze

Kiedyś było zmorą każdego kandydata ubiegającego się o prawo jazdy. Dziśborykają się z tym manewrem wszyscy niemal kierowcy, którzy muszązaparkować w miejscu, gdzie trudno wcisnąć przysłowiową szpilkę. Naszczęście producenci aut starają się wspomóc nas także i tu,oferując nam licznych sprzymierzeńców.

 

Continental VancoEco

Firma Continental poszerzyła swoją ofertę o oponę przeznaczonągłównie do samochodów dostawczych, takich jak Mercedes Sprinter,Ford Transit czy Volkswagen T5.

 

Drogi czteropasmowe zastąpić drogami 2+1?

Najwyższa Izba Kontroli wspólnie z Bankiem Światowym chcą przyczynićsię do poprawy bezpieczeństwa na polskich drogach. Za wzór będąpromować model szwedzki, w którym postawiono na drogi o układzie 2+1.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021