Wyszukiwałeś:

rocznica

. Znaleziono 50 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rocznica

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 45 wszystkich):

Pierwsze urodziny Phantoma

Dokładnie rok temu podczas Detroit Auto Show Rolls-Royce zaprezentowałnajnowszy model Phantom. Rocznica ta zbiega się w tym roku ze stuleciempowstania firmy.

 

60 lat 'garbusa'

Wczoraj minęła 60 rocznica rozpoczęcia seryjnej produkcji jednego znajbardziej rozpoznawalnych modeli na świecie. Mowa tu o Volkswagenie Kaefer,który w naszym kraju ochrzczony został jako "garbus".

 

Piąte urodziny MINI

W tym tygodniu minie piąta rocznica wprowadzenia na rynek samochodów markiMINI. Dokładnie 7 lipca 2001 roku na rynku motoryzacyjnym zadebiutował nowypoziom jakości małych samochodów, który okazał się być globalnymsukcesem.

 

Czterdziesta rocznica Forda GT40

W tym roku minęło 40 lat od spektakularnego sukcesu Forda GT40 w czasie24-godzinnego wyścigu Le Mans. Wszystkie miejsca na podium podczas tegowyścigu zajęły właśnie te samochody. Rocznica ta zostanie upamiętnionawyścigiem Le Mans Classic 2006.

 

Projekt "Orzeł"

O marce Lotus było ostatnimi czasy cicho. W tym roku przypada jednaksześćdziesiąta rocznica powstania pierwszego modelu Lotus. Colin Chapmanzbudował pierwszego wyścigowego Lotusa w 1948 roku. Tegoroczne targi wWielkiej Brytanii będą okazją do uczczenia tego wydarzenia.

 

MAN obchodzi 150-tą rocznicę urodzin Rudolfa Diesla

W tym roku przypada 150 rocznica urodzin Rudolfa Diesla. Z tej okazji firma MANprzygotowała specjalną wystawę ilustrującą życie i działalność tegogenialnego wynalazcy oraz zakres zastosowania i potencjał kryjący się wsilniku Diesla.

 

Lagonda powraca

Marka Aston Martin pod rządami Forda straciła nieco rozpędu i prawieskończyła jako bankrut. Jednak pod skrzydłami nowego konsorcjum zaczęłaznów powoli się rozkręcać. Niebawem pojawią się dwa nowe modele, ajuż w kuluarach mówi się o przywróceniu do życia marki Lagonda.

 

Luksusowy liniowiec Mercedesa

Mercedes chyba stwierdził, że 125. rocznica jego istnienia jest dobrą okazjądo wprowadzania na rynek praktycznie wszystkiego, co się tylko uda wymyślić.

 

60 lat napędu Toyoty

Na ten rok przypada 60 rocznica debiutu rynkowego pierwszej terenowej Toyoty znapędem na wszystkie koła.

 

Potrójna rocznica Skody

Czesi w bieżącym roku mają aż trzy okazje do świętowania. To trzy rocznice, przypominające bogatą i wyjątkowo długą historię Skody.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023