Wyszukiwałeś:

rosja

. Znaleziono 178 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rosja

Spróbuj też wyszukać: r-134a hybrid traktory

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 165 wszystkich):

Rosja to nie Europa

Tak przynajmniej wynika z najnowszej strategii koncernu Mitsubishi, adotyczącej rynku rosyjskiego. Rosja stanie się bowiem niezależnym rynkiemzbytu, wyłączonym ze struktur europejskiego oddziału Mitsubishi.

 

Boom tanich aut

Tanie samochody powoli wkradają się do Europy, ale w państwach rozwijającychsię takich jak Brazylia, Rosja, Indie czy Chiny przeżywają prawdziwy boom. Do2018 roku liczba korzystnych cenowo aut w tych krajach może wynieść łącznienawet 18 mln sztuk.

 

Rosja największym rynkiem zbytu samochodów?

General Motors liczy, że w przyszłym roku Rosja zostanie największymeuropejskim rynkiem zbytu samochodów.

 

Polska – Rosja: spór o limity trwa

Rozmowy władz polskich z rosyjskimi na temat limitów na przewóztowarów ciężarówkami przez granicę trwają – niewielejednak z nich wynika. Na rozwiązanie patowej sytuacji nadal czekają corazbardziej zdesperowani przewoźnicy czytamy w Gazecie Wyborczej.

 

Porozumienie: zezwolenia na Rosję od 20 marca

Właściciele firm transportowych nareszcie mogą myśleć o wschodniej granicyze spokojem. Na wspólnej konferencji prasowej ministrowie Grabarczyk iLewitin poinformowali, że problem ograniczeń pozwoleń na transportmiędzynarodowy ze strony Rosji został rozwiązany.

 

Renault i Nissan z pomocą dla Łady

Francusko-japoński alians Renault Nissan udzieli pomocy rosyjskiemu koncernowiAvtoVAZ (AwtoWAZ), producentowi samochodów marki Łada. Pozagotówką, Renault przekaże rosyjskiej firmie także swoje technologie.

 

Rosyjski mastodont

Rząd Federacji Rosyjskiej już chyba nie czuł się za komfortowo w swoichdotychczasowych limuzynach, dlatego też wymienił je na niemieckieodpowiedniki.

 

Rosja jednym z największych

Przewiduje się, że Rosja do 2020 roku stanie się szóstym największymrynkiem motoryzacyjnym na świecie.

 

Rosja pragnie własnej luksusowej marki

Rosyjskie firmy zajmujące się produkcją samochodów rozważająpodjęcie wyzwania jakie stawia rosyjski rząd. Rządzący państwem chcąstworzenia marki, która miałby dostarczyć na rynek samochodykonkurencyjne dla Mercedesa, Audi i BMW.

 

Prześcigną Niemcy jako największy rynek samochodowy w Europie

Najprawdopodobniej już w 2020 roku Niemcy stracą miano największegoeuropejskiego rynku motoryzacyjnego. Pozycję tę mocno atakuje bowiem Rosja,między innymi dzięki licznym inwestycjom poczynionym przez zagranicznekoncerny w tym kraju.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023