Wyszukiwałeś:

rynek

. Znaleziono 4289 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rynek

Spróbuj też wyszukać: rynek samochodów uzywanych rynek transportowy opel friontera 4x4

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 3967 wszystkich):

Volkswagen: konkurencja psuje rynek samochodów użytkowych

Producenci samochodów użytkowych w segmencie lekkim, zalewają rynekproduktami po wyjątkowo niskich cenach. I to wszystko w czasie, kiedy ryneksamochodów firmowych i leasingu  przeżywa załamanie, co dodatkowosprawia problemy finansowe firmom użytkujących te pojazdy, twierdzi dyrektordziału pojazdów użytkowych Volkswagena w Wielkiej Brytanii, SimonElliott.

 

Niezależny rynek zadowolony ze zmian GVO

Organizacje reprezentujące niezależny rynek motoryzacyjny w Europie FIGIEFAjak i w Polsce SDCM przyjmują z zadowoleniem rozpoznanie i zgłębienie przezKomisję Europejską potrzeby ustanowienia specyficznych zasad dla rynkumotoryzacyjnego, ale również domagają się od Komisji krokówpotwierdzających to w najbliższej przyszłości.

 

Zużywamy więcej paliw

Mimo globalnego kryzysu gospodarczego polski rynek paliw nie odczułspowolnienia gospodarczego. Większa liczba aut na naszych drogach oznaczajedno. Polacy zwiększyli konsumpcję zarówno benzyn, jak i olejunapędowego. Nieznacznie mniej za to wykorzystywano gazu LPG.

 

Goodyear: rynek opon ciężarowych w 2009 r.

Rynek opon ciężarowych jest ściśle związany z kondycją rynku usługtransportowych. Ten ostatni w ubiegłym roku zanotował w naszym kraju dotkliwybo ponad ponad 30% spadek. Choć i tak był on niższy niż w innycheuropejskich krajach. Konsekwencją kryzysu rynku transportowego było nie tylkozałamanie sprzedaży pojazdów ciężarowych ale także mocne zawirowaniana rynku opon.

 

Polski rynek wciąż niestabilny

Europejski rynek motoryzacyjny wyhamowuje, po tym jak programy złomowaniastarych pojazdów w zamian za dofinansowanie nowego auta (tzw. programcash-for clunkers) dobiegają końca.

 

Czy chińskie auta zaleją Europę?

Rynek chińskich samochodów rośnie w siłę. Co do tego nie ma żadnychwątpliwości. Na razie jednak wszelkie próby wejścia na rynekeuropejski przez chińskich producentów trudno nazwać udanymi. Czy tasytuacja ulegnie zmianie? A jeśli tak, to kiedy?

 

Polski rynek paliw 2010

Wzrost "spożycia" oleju napędowego oraz gazu płynnego LPG, przyjednoczesnym spadku popytu na benzynę - wynika z raportu Polskiej OrganizacjiPrzemysłu i Handlu Naftowego podsumowującego ubiegły rok na krajowym rynkupaliw.

 

DHL: wspieramy motoprodukcję od pierwszego szkicu do salonu

Firma logistyczna DHL oferuje nowe usługi pozwalające ułatwić rozwój,produkcję i wprowadzanie na rynek nowych samochodów. Nowa strukturaopracowana przez DHL opiera się na trzech modułach logistycznych, któreklienci sektora motoryzacyjnego mogą łączyć lub wdrażać osobno.

 

Prześcigną Niemcy jako największy rynek samochodowy w Europie

Najprawdopodobniej już w 2020 roku Niemcy stracą miano największegoeuropejskiego rynku motoryzacyjnego. Pozycję tę mocno atakuje bowiem Rosja,między innymi dzięki licznym inwestycjom poczynionym przez zagranicznekoncerny w tym kraju.

 

Rynek kredytów samochodowych i leasingu w górę

Tegoroczny wzrost sprzedaży samochodów nowych wpłynął takżepozytywnie na rynek kredytów samochodowych, a także na leasingpojazdów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023