Wyszukiwałeś:

samochody

. Znaleziono 17432 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: samochody

Spróbuj też wyszukać: opel frontera samochody używane samochody uzywane

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 8253 wszystkich):

Dwa wyjątkowo drogie Mercedesy

Jeśli w 2005 roku przegapiłeś okazję aby kupić Mercedesa CLK GTR Coupe,bądź rok później wersję CLK GTR Roadster, to szczęście właśniesię do Ciebie uśmiechnęło. Oba samochody zostaną wystawione na aukcji.

 

Użytkowe Volkswagena sprzedają się coraz lepiej

Marka Volkswagen Samochody Użytkowe zanotowała w pierwszym kwartalebieżącego roku wzrost sprzedaży. Na świecie w tym okresie sprzedano 88 900lekkich samochodów użytkowych. To oznacza, że auta Volkswagenasprzedają się o blisko 14 procent lepiej niż w tym samym okresie w rokuubiegłym.

 

Wzrost sprzedaży Volkswagen Samochody Użytkowe

W 2010 roku marka Volkswagen Samochody Użytkowe sprzedała na świecie 435 600lekkich pojazdów użytkowych. W porównaniu z 2009 rokiem sprzedażwzrosła o 22,8 procent. Najlepiej sprzedającym się modelem była seria T5 -Transporter, Caravelle, Multivan i California. Światowa sprzedaż typoszereguT5 wzrosła o 27 procent, do 148 000 sztuk.

 

Volkswagen Samochody Użytkowe na IAA

Na trwającej do 35 września Międzynarodowej Wystawie Samochodowej IAA, markaVolkswagen Samochody Użytkowe przedstawia nowości: Multivana BlueMotion, CaddyEdition 30 i Amaroka z 8-biegową automatyczną skrzynią biegów. Tenpickup także z automatyczną przekładnią będzie wyznaczał standardy wdziedzinie zużycia paliwa, komfortu jazdy i możliwości terenowych.

 

Medalistka olimpijska ambasadorem użytkowych Volkswagenów

Zofia Klepacka, brązowa medalistka olimpijska z Londynu w żeglarskiej klasieRS:X, została ambasadorem marki Volkswagen Samochody Użytkowe. Specjalnieskonfigurowany Volkswagen Caravelle Comfortline ma jej pomóc wprzygotowaniach do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 roku.

 

Samodzielnie jeżdżące samochody już za kilka lat

Autonomiczne samochody, czyli zdolne do samodzielnej jazdy, teoretycznie będągotowe do użytku już nawet za kilka lat. Problemem, który może jednakskutecznie zahamować rozwój tego typu pojazdów, będą kwestieprawne oraz związane z infrastrukturą.

 

Jakie samochody kupują Polacy?

Najnowsze wyniki badania „AUTOwybory Polaków” niepozostawiają złudzeń. Ponad trzy czwarte Polaków kupuje samochody zrynku wtórnego. I nie zanosi się na to, żeby w najbliższym czasiecokolwiek zmieniło się w tym temacie.

 

Volkswagen Samochody Użytkowe zmienia nazwę na Volkswagen Samochody Dostawcze

Volkswagen Samochody Użytkowe zmienia swoją nazwę, która brzmiećbędzie Volkswagen Samochody Dostawcze.

 

Samochody elektryczne: fakty i mity

Stoimy u progu nowego rozdziału w motoryzacji. Samochody elektryczne stająsię nową rzeczywistością. Co warto wiedzieć o tym rodzaju napędu?

 

Elektryczne samochody w niskich ratach

Samochody elektryczne wciąż są drogie, ale firmy takie jak VolkswagenFinancial Services oferują finansowanie, które pozwala jeździć"elektrykiem" w ofercie finansowej z niskimi ratami.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023