Wyszukiwałeś:

silnikow

. Znaleziono 391 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: silnikow

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 324 wszystkich):

2 miliony silników z Bielska

9 maja br. w zakładzie FIAT-GM Powertrain Polska został wyprodukowanydwumilionowy silnik diesla 1.3 Small Diesel Engine 75 KM. Od uruchomieniaprodukcji tego nowoczesnego, silnika, który rozpoczął nowy rozdział wfascynującej historii rozwoju technologii silników wysokoprężnych minęłyjuż ponad cztery lata.

 

4 mln silników Diesla z Polkowic

31 maja br. polkowicka fabryka Volkswagen Motor Polska (VWMP) obchodziłajubileusz wyprodukowania czteromilionowego silnika Diesla. Dotychczas nakładyinwestycyjne w VWMP zamknęły się kwotą ponad 250 mln euro.

 

Nowa gama silników Volvo Trucks

Volvo Trucks wprowadza na rynek nową gamę silników i skrzyńbiegów, umożliwiających zredukowanie zużycia paliwa oraz emisjidwutlenku węgla, o 3% i 40% odpowiednio, a wszytko to przy większej mocymaksymalnej.

 

DAF najlepszym producentem silników 2009 roku

Podczas tegorocznej wystawy Bus World Asia w Szanghaju, firma DAF zostałauhonorowana tytułem „Najlepszy Producent Silników 2009Roku”, za niezawodność, trwałość oraz niskie zużycie paliwa wsilnikach PACCAR PR o pojemności 9.2 l oraz PACCAR MX o pojemności 12.9 l.Silniki te dostępne już są także w Azji w wersji Euro 4.

 

Pół miliona silników Toyoty „made in Jelcz-Laskowice”

Rano 19 października został wyprodukowany półmilionowy silnikjelczańskiej fabryki Toyoty - była to jednostka napędowa o pojemności 2,0litra produkowana na potrzeby europejskich montowni koncernu Toyota. To kolejnykamień milowy w 5-letniej historii jelczańskiej fabryki.

 

Scania dostawcą silników dla Terex Corporation

Scania i producent sprzętu budowlanego i przemysłowego Terex, mającygłówną siedzibę w Ameryce Północnej, podpisałydługookresową umowę, zgodnie z którą począwszy od 2011 r. Scaniarozpocznie dostawy silników przeznaczonych do napędu niektórychpojazdów i ciężkiego sprzętu Terex.

 

Dobre perspektywy dla polskiej fabryki silników Fiata

W fabryce w Bielsku-Białej Fiat chce produkować wszystkie silniki do swoichsamochodów średnio i małolitrażowych - takie plany koncernu ujawniławłoska prasa.

 

Fiat przejmie fabrykę silników w Bielsku

W drugiej połowie maja Fiat przejmie od GM połowę fabryki silnikówwysokoprężnych w Bielsku-Białej – poinformował "Dziennik GazetaPrawna".

 

Już ponad 4 mln silników Multijet z Bielska

Z linii produkcyjnej zakładu Fiat Powertrain w Bielsku-Białej w piątek 4lutego zjechał 4-milionowy egzemplarz silnika 1.3 16v Multijet. Jest toprestiżowe osiągnięcie świadczące o ogromnym sukcesie, jaki odniósłten niewielki wysokoprężny silnik od momentu uruchomienia jego produkcji w2003 roku.

 

Więcej silników Kii ze Słowacji

Nie tylko uruchomienie trzeciej zmiany w słowackiej fabryce Kii w Żylinieprzyczyni się do wzrostu zatrudnienia. W dniu wczorajszym koreański producentsamochodów uruchomił seryjną produkcję silników benzynowych wnowym zakładzie w Żylinie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021