Wyszukiwałeś:

slaskie

. Znaleziono 972 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: slaskie

Spróbuj też wyszukać: Brak porozumienia Nexteer

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 962 wszystkich):

Ponad 1.300 miejsc pracy dzięki kolejnej inwestycji

Firma Eaton Automotive Systems zakupiła nieruchomość na terenie KatowickiejSpecjalnej Strefy Ekonomicznej w Bielsku - Białej, w rejonie Wapienicy. Naterenie 10 ha powstanie nowy zakład produkcyjny, który zatrudni 375 osób.

 

Fiat wśród liderów eksportu

W ubiegłym roku bardzo dobre wyniki produkcyjne uzyskał Fiat Auto Poland SA.Wielkość eksportu natomiast stawia tę firmę na czele polskichprzedsiębiorstw eksportujących swoje produkty.

 

Polski Opel od A...gili do Z...afiry

Najnowszy Opel Zafira, będzie produkowany w Polsce! Gliwickie zakładynieprzypadkowo zostały wybrane na miejsce produkcji nowego modelu, odgrywająccoraz bardziej znaczącą rolę w strukturach światowego koncernu GeneralMotors.

 

Interplast inwestuje w KSSE

Polsko-niemiecka firma Interplast wybuduje w tyskiej części KatowickiejSpecjalnej Strefy Ekonomicznej fabrykę tworzyw sztucznych i elementówoświetlenia m.in. na potrzeby motoryzacji i budownictwa.

 

224 mln na śląskie drogi

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego zaakceptował planrzeczowo-finansowy inwestycji i remontów na drogach wojewódzkichna rok 2008. W tym roku na ten cel przeznaczone będą ponad 224 mln zł.

 

Śląskie walczy o pieniądze z RPO

Województwo śląskie podpisało pierwsze umowy o dofinansowanie ześrodków Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013. Dotycząone przebudowy drogi krajowej nr 52 w Bielsku-Białej i budowy bytomskiegoodcinka Obwodnicy Północnej Aglomeracji Górnośląskiej.

 

Śląskie mosty w przebudowie

Zamknięta została DW 931 między Jajostami a Bojszowami (woj. ślaskie).Wiąże się to z rozpoczynającą się przebudową pięciu mostów wciągu tej drogi. Do 30 listopada br. gruntownie odnowione zostaną mosty wJajostach nad potokiem Młynówka, w Bojszowach nad Gostynką i nadpotokiem Młyński Rów, w Bojszowach Nowych nad Korzeńcem i wJankowicach nad Dokawą.

 

A1 Pyrzowice - Piekary Śląskie z pozwoleniem na użytkowanie

Jest już pozwolenie na użytkowanie ponad 16 km odcinka autostrady A1 zPyrzowic do Piekar Śląskich. GDDKiA czeka na kolejne, dotyczące sąsiedniegoodcinka z Piekar do Wieszowy oraz łącznika od węzła A1 do lotniska Katowicei istniejącej trasy S1.

 

Śląskie: powstaje rondo w Poraju

Firma wykonawcza rozpoczyna budowę nowego ronda, które powstanie wPoraju. Termin wykonania wszystkich prac określono w umowie na 15 listopada br.Inwestycja ta ma na celu poprawę bezpieczeństwa ruchu w rejonie ZbiornikaPorajskiego. Zważywszy na duży ruch w sezonie turystycznym, inwestycje drogowemają tu znaczenie nie tylko lokalne.

 

A1 Pyrzowice ? Piekary Śląskie - będą utrudnienia

W poniedziałek 8 sierpnia rusza remont nawierzchni na autostradzie A1. Naodcinku Pyrzowice – Piekary Śląskie wystąpią utrudnienia, którepotrwają nawet miesiąc.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021