Wyszukiwałeś:

spark

. Znaleziono 124 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: spark

Spróbuj też wyszukać: spark 2010 spark chevrolet fabia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 78 wszystkich):

Matiz - choć Chevrolet Spark

Już niedługo na naszym rynku mogą być oferowane dwa Matizy. I co ciekawe,żaden z nich nie będzie jeździł pod marką Daewoo. Jedno auto będzie sięnazywać FSO Matiz, a drugie Chevrolet Spark.

 

Chevrolet Spark: Szybki test

Tuż przed dniami otwartymi i prezentacjami dla klientów, do redakcjiMojeauto.pl trafił najnowszy Chevrolet. Zadziornie wyglądająca iskierkazbiera pochwały za udaną stylistykę, a jak się nim jeździ?

 

Chevrolet Spark w 'automacie'

Następca Deawoo Matiza, Chevrolet Spark, już wkrótce zostaniewyposażony w automatyczną skrzynię biegów.

 

Malutki Spark na nowo

Segment A, czyli najmniejszych samochodów, powoli staje się jednym znajbardziej konkurencyjnych na Starym Kontynencie. Niebawem do rywalizacjiprzystąpi nowy Chevrolet Spark. Premiera już w marcu na wystawie w Genewie.

 

"Drewniany" Spark

Moda na surfowanie powraca, a my mamy na to niezaprzeczalny dowód.Chevrolet zaprezentował małego Sparka w wersji specjalnej.„Drewniany" Spark Woody Wagon został stworzony dla uczczeniaamerykańskiej spuścizny Chevroleta związanej z kulturą młodzieżową.

 

Chevrolet Spark: Mała iskierka

Odważna stylistyka, wbrew pozorom przestronne wnętrze, niewielkie rozmiarypozwalające na sprawne manewry i wreszcie niezłe wyposażenie jak na cenętego auta. Chevrolet Spark wydaje się być ciekawą opcją wśródmiejskich maluchów. Czy rzeczywiście tak jest, czy jest to tylkopierwsze i mylne wrażenie?

 

Elektryczny Spark

Chevrolet ogłosił dziś, że wyprodukuje w pełni elektrycznego ChevroletaSparka. Wersja Spark EV będzie sprzedawana w limitowanej ilości egzemplarzy wStanach Zjednoczonych i na globalnym rynku zaczynając od 2013 roku.

 

Elektryczny Chevrolet Spark zadebiutuje w Los Angeles

Pod koniec miesiąca na targach motoryzacyjnych w Los Angeles Chevroletzaprezentuje produkcyjną wersję elektrycznego Sparka. Spark EV ma dostarczaćmoc ok. 114 KM.

 

132 kilometry elektrycznym Chevroletem

Znany jest już w końcu zasięg, jaki jesteśmy w stanie pokonać, jadąc wpełni naładowanym Chevroletem Spark EV. Elektryczna odmiana małego Chevroletapozwoli zaoszczędzić w przeciągu 5 lat w porównaniu do konwencjonalnienapędzanego Sparka ok. 9 tys. dolarów na samym paliwie.

 

Nowy Chevrolet Spark 2 kwietnia

Chevrolet zaprezentował pierwsze zdjęcie ukazujące wygląd nowego modeluSpark. Auto będzie miało światową premierę 2 kwietnia tego roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023