Wyszukiwałeś:

stefan

. Znaleziono 98 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: stefan

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 87 wszystkich):

Volkswagen Golf z tytułem World Car of the Year

Szósta generacja Volkswagena Golfa, która w sprzedaży jest odubiegłego roku, zdobyła prestiżowy tytuł najlepszego samochodu na świecie(World Car of the Year).

 

F1: Stefan GP szykuje się do debiutu

Kolejny z zespołów-beniaminków Formuły 1 Stefan GP mimo brakuoficjalnego zatwierdzenia ze strony FIA, zapowiedział rozpoczęcietestów swojego pierwszego bolidu S-01 podczas treningów wPortugalii.

 

F1: Ecclestone polecił młodego Schumachera

"Nie wierzę w start zespołów USF1 i Campos" - powiedział wjednym z wywiadów Bernie Ecclestone. Brytyjczyk zasugerowałjednocześnie, że stara się o miejsce w stawce dla zespołu Stefan GP inajchętniej widziałby w nim także Ralfa Schumachera.

 

Ecclestone: USF1 i Campos nie pojawią się w Bahrajnie

Zgodnie z umową Concorde, zespoły mogą opuścić trzy pierwsze wyścigi -zdradził na łamach The Daily Telegraph Bernie Ecclestone. Szef F1 nie wierzyjednak, że ta dodatkowa ilość czasu wystarczy na pojawienie się w stawcezespołów USF1 i Campos Meta.

 

F1: Villeneuve pewniakiem u Stefana

Jak donosi niemiecki serwis Motorsport Total (MT), Jacques Villeneuve będziedrugim kierowcą zespołu Stefan GP, jeśli ten otrzyma pozwolenie na start wsezonie 2010.

 

F1: Stefan GP nie dostanie opon

Stefan GP, nowy zespół, który ciągle stara się o otrzymaniezgody na starty w Formule 1 w nadchodzącym sezonie, nie weźmie udziału wzaplanowanych na ten tydzień testach w Portimao. Serbska drużyna nie otrzymapotrzebnych opon.

 

F1: Kto dostanie szansę na starty?

FIA powoli zbliża się do podjęcia ostatecznej decyzji, która zawaszyna losach trzech ekip ubiegających się o miejsce w przyszłorocznej stawceFormuły 1. Miejsce jest tylko jedno. Decyzja ma zapasć jeszcze w tymmiesiącu.

 

Nowy szef Volvo

Stefan Jacoby długoletni dyrektor generalny w grupie Volkswagena będzie terazodpowiedzialny za budowanie silnej pozycji marki Volvo, również narynkach azjatyckich.

 

Definicja Volvo

Stefan Jacoby, nowy szef Volvo a były Volkswagen USA, planuje nową strategięfirmy i wyznacza jej wysokie cele.

 

Pechowy wyścig Miękosia

Po bardzo udanych dotychczasowych rundach Mistrzostw Polski Endurance,eliminacja rozegrana na torze Pannoniaring okazała się pierwszą pechową wwykonaniu załogi Mariusz Miękoś/Stefan Biliński (Porsche 997 GT3 Cup).

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020