Wyszukiwałeś:

tuning

. Znaleziono 238 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: tuning

Spróbuj też wyszukać: tuning mazda 3 części tuning tuning t-5

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 134 wszystkich):

Odświeżony "AUTO TUNING ŚWIAT"

Od sierpniowego wydania miesięcznik "auto tuning świat" zwiększył ilośćstron do 148! Zmiany zaszły również na poziomie edytorskim - odświeżonazostała szata graficzna, gazeta jest klejona i foliowana. Dzięki większejliczbie stron magazyn zyskał nowe działy, a stare - dodatkowe strony.

 

Ekscentryczny tuning "Gelendy"

Specjaliści od tuningu Mercedesów pochodzący z Florydy mają kolejnąpropozycję dla swoich fanów. Tym razem ich wodze fantazji puściły przyKlasie G, która właśnie w tym roku obchodzi swoje trzydzieste urodziny.

 

Lekki tuning Bentleya

Ostatnimi czasy utarło się, że najczęstszymi klientami marki Bentley sągwiazdy piłki nożnej. Oczywiście bardziej konserwatywnym klientom markiniekoniecznie musi się to podobać. Dlatego firma Projekt Kahn przygotowałapakiet, który dodaje modelowi Flying Spur sporo wyjątkowości.

 

Eko-tuning

Tematyka tuningu samochodowego traktowała przez lata głównie omaksymalizowaniu wydajności silników, które z regułypochłaniały coraz większe ilości paliwa. Od paru lat w modzie jestoszczędzanie, które jak się okazuje wcale nie musi wykluczać bardzodynamicznej jazdy. Dzisiejsza technologia pozwala mieć lepsze osiągi idodatkowo mniej spalać.

 

Optymalny tuning

Co oznacza tuning silnika wie każdy. Jednak nie każdy wie, że na polskimrynku pojawiła się niedawno firma, która potrafi nie tylko poprawiaćosiągi samochodu, ale przy okazji ich nie psuje. Słowo-klucz w tym przypadkuto optymalizacja.

 

Kalendarz Miss Tuning 2011

Jeśli mowa o motoryzacji i kalendarzu, pierwsze nasze myśli idą oczywiście wkierunku kalendarza Pirelli. Jest jednak jeszcze jeden, któryrównież cieszy się już dużą sławą i który równieżjest chętnie oglądany przez męską część fanów motoryzacji.

 

Gustowna przeróbka Range'a

Range Rover jest najwidoczniej bardzo wiernym materiałem pod przeróżneprzeróbki tunerów z całego świata.  Brytyjska firma ProjectKahn zaproponowała tuning, przeprowadzony zdecydowanie ze smakiem.

 

Kalendarz Miss Tuning 2012

Kalendarz Pirelli nie trzeba nikomu przedstawiać. To jedna z tych rzeczy niedostępnych dla przeciętnego śmiertelnika, która jest przez wszystkich najbardziej pożądana. Druga strona medalu to kobiety, które jeśli zaprezentują się w nim mogą liczyć na wzrost swoje sławy. Nie tylkojednak Pirelli tworzy takie limitowane kalendarze

 

Oto Miss Tuning 2014

Podczas gdy w Polsce na długi weekend majowy najczęściej wyjeżdżamy naskrócony urlop, w Niemczech odbywa się święto tuningu, czyli TuningWorld Bodensee. Jednym z ważniejszych punktów tej imprezy są wyboryMiss Tuning.

 

450 KM w Volkswagenie Golfie

Od jakiegoś czasu Volkswagen odgraża się, że stworzy jeszcze mocniejszegoGolfa niż wersja R lub GTI Clubsport S. Tymczasem firma O.CT Tuningzaprezentowała wersję o mocy 450 KM.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018