Wyszukiwałeś:

viper

. Znaleziono 111 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: viper

Spróbuj też wyszukać: db9 lamborghini murcielago sv maclaren f1

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 76 wszystkich):

Viper Competition Coupe w Europie

Zgodnie z podpisanym przez Dodge listem intencyjnym wyłączneprzedstawicielstwo w zakresie sportu i dystrybucji samochodów Dodge ViperCompetition Coupe powierzone zostanie francuskiej firmie ORECA

 

Zabójczy Viper

Prawdziwym klejnotem podczas międzynarodowych targów w Detroit był specjalnymodel Dodge Viper Diamondback coupe stworzony przy współpracy firmy ASC(American Speciality Cars) oraz McLaren Performance Technologies.

 

1000-konny Viper

Już seryjnie wyprodukowany model Dodge Viper dysponuje imponującą mocą. Tojednak niezadowoliło amerykańskiego tunera, firmę Hennessey, która dodziesięciocylindrowego motoru dołożyła dwie turbosprężarki generujące moc1000 koni mechanicznych.

 

Viper dla entuzjastów

Najnowszy model edycji specjalnej Dodge Vipera SRT10 ujrzał światło dzienne10 grudnia 2009 w Orlando na Florydzie. Dodge Viper SRT10 ACR-X to gotowy doakcji, bezkompromisowy samochód wyczynowy, a więc nieprzewidziany dojazdy w warunkach ruchu publicznego (non-street legal). Jego debiut na torzewyścigowym nastąpi latem 2010 roku.aliczna (MSRP) tego samochodu wynosićbędzie około 110.000 $.

 

Ostatni Dodge Viper zjechał z taśmy

Ostatni Dodge Viper opuścił właśnie taśmę produkcyjną fabryki w Detroit.Legendarny samochód produkowany od 1992 roku zakończył właśnieswój żywot.

 

Dodge Viper: Rezurekcja

Zaledwie kilka miesięcy temu ostatni Dodge Viper zjechał z taśmyprodukcyjnej, a już pojawiają się plotki na temat reinkarnacji modelu. Jakdonosi Detroit News, już w 2013 roku.

 

Dodge Viper jak naga kobieta

Na Automotive News World Congress w Detroit, Ralph Gilles, szef designuChryslera i szef marki Dodge, powiedział, że nowy Viper będzie przepięknyi...

 

Viper: pierwszy reprezentant nowej marki

Chrysler ogłosił, że Viper, który pojawi się na rynku w 2013 rokubędzie pierwszym autem pod szyldem nowej marki. Legendarny supersportowy samochód pochodzący ze stanów od teraz będzie przedstawiany jakoSRT Viper.

 

SRT Viper GTS-R: Żmija gotowa do powrotu na tor

Razem z cywilną wersją najnowszej generacji Viper marka SRT na targach motoryzacyjnych w Nowym Yorku zaprezentowała wersję torową swojego najnowszego dziecka - Vipera GTS-R. Samochód będzie rywalizował w American Le Mans Series.

 

Dodge Viper zniknie z rynku

Dodge Viper to ikona amerykańskiej motoryzacji i dla wielu kultowy bohaterserialu z lat 90-tych. Obecna generacja z silnikiem V10 to gatunek wymierającyw świecie, gdzie liczą się normy spalania. Niestety znaki na niebiewskazują, że Viper zostanie wpisany na listę wymarłych gatunków.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018