Wyszukiwałeś:

wezel

. Znaleziono 263 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wezel

Spróbuj też wyszukać: wezel sosnica wezelwilkowice

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 200 wszystkich):

Węzeł Kielce Północ - układanie ostatniej warstwy nawierzchni

Na powstającym węźle Kielce Północ rozpoczęło się układanieostatniej warstwy ścieralnej nawierzchni. Tym samym ruszył ostatni etapinwestycji, której koniec planowany jest we wrześniu.

 

Węzeł i obwodnica na DK 3 czeka na przetarg

Pozwolenie na budowę węzła Parłówko wraz z obwodnicą miejscowościTroszyn oraz Ostromice, w ciągu drogi krajowej nr 3 wydał wojewodazachodniopomorski. Decyzja otrzymała klauzulę natychmiastowej wykonalności,dzięki czemu GDDKiA może ogłosić przetarg na wykonanie inwestycji.

 

Węzeł Kielce Północ - ruch nowymi odcinkami

Poważna zmiana organizacji ruchu na budowanym węźle Kielce Północplanowana jest od piątku 7 sierpnia 2009. Po raz pierwszy jeździć będziemyzupełnie nowym fragmentem drogi nr 7 od Barczy do Wiśniówki.

 

Węzeł Kielce Północ – nieformalnie gotowy

Od soboty, 19 września wprowadzona została kolejna zmiana organizacji ruchuzmierzająca do poprawy komfortu jazdy w obrębie nowowybudowanego węzłaKielce Północ. Dla zmotoryzowanych udostępnione zostały wszystkieodcinki nowej inwestycji, także zamknięte dotąd łącznice w obrębiezasadniczego węzła w Wiśniówce.

 

Węzeł i autostradę otworzą w grudniu

Pod koniec listopada zostaną zakończone prace budowlane na węźleautostradowym Gliwice – Sośnica oraz na odcinku autostrady A1 Gliwice– Bełk. Następnie, w ciągu 30 dni, inspektorzy nadzoru budowlanegowydadzą decyzję w sprawie oddania inwestycji do użytku. Dlakierowców  oznacza to, iż z drogi korzystać będą nie wcześniejniż w połowie grudnia. Przejazd autostradą A1   będzie na raziebezpłatny – zawiadamia inwestor, Generalna Dyrekcja Dróg Krajowychi Autostrad.

 

Węzeł Kielce Północ – megainwestycja w świętokrzyskim

Węzeł Kielce Północ to najdroższa i największa inwestycja drogowaostatnich lat w regionie świętokrzyskim. To także ważny etap budowy drogiekspresowej S7. Jego budowa pochłonęła ponad 227 mln zł.

 

Węzeł Gliwice-Sośnica na razie w animacjach

Niedługo uruchomiony zostanie węzeł Gliwice-Sośnica na skrzyżowaniuautostrad A-1 i A-4 – poinformowała Generalna Dyrekcja DrógKrajowych i Autostrad oddział w Katowicach. Dla relacji autostradowych, tj.między autostradami A-1 i A-4, obowiązywać będzie docelowa organizacjaruchu, na pozostałych relacjach – tymczasowa.

 

Węzeł "Wielicka" – o jeden łącznik więcej

10 grudnia 2009 roku został oddany do ruchu łącznik Wieliczka-Tarnówna węźle autostradowym „Wielicka”. Nowa droga o długości ponadpół kilometra jest dziewiątą łącznicą na węźle. Ułatwiwłączenie do ruchu autostradowego jadącym od strony Wieliczki –dotychczas musieli oni wjechać do Krakowa i zawracać na ulicy Wielickiej.

 

Węzeł Kielce Północ do poprawki

Wykonawca węzła Kielce Północ będzie musiał w ramach gwarancjinaprawić usterki. Zrobi to na własny koszt jeszcze w tym miesiącu. Chodzimiędzy innymi o korektę grubości nawierzchni na fragmencie łącznicy iusunięcie spękań, które ujawnili eksperci z kieleckiego oddziałuGDDKiA. Prace rozpoczną się już 21 lipca, a potrwają do końca miesiąca.

 

Węzeł Korczowa na A4 już przejezdny

Kierowcy w końcu mogą korzystać z węzła Korczowa na autostradzie A4. Toostatni na terenie Polski zjazd z autostrady przed przekroczeniem granicypolsko-ukraińskiej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019