Wyszukiwałeś:

wspomaganie

. Znaleziono 11186 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wspomaganie

Spróbuj też wyszukać: wspomaganie kierownicy wspomaganie kierownicy volkswagen pompa wspomagania

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 326 wszystkich):

Opel Omega - nowa twarz luksusu

Samochód po sześciu latach obecności na rynku, pod koniec 1999 rokuprzeszedł zmiany stylistyczne.

 

Serie specjalne Logana

W ofercie sprzedaży znalazły się dwie serie specjalne modelu Dacia Logan.Ciesząca się dużą popularnością już w ubiegłym roku seria limitowanaPioneer oraz nowa seria Arctica.

 

Citroen C1: Cytrynka

Choć na naszym rynku debiutował jako pierwszy, to jednak na testy w naszeręce trafił ostatni. To oczywiście Citroen C1, jeden z trojaczków zKolina.

 

Nowa Corsa od 36 900 zł

Polski oddział marki Opel opublikował oficjalny cennik dla nowej generacjimodelu Corsa, która w sprzedaży pojawi się w październiku bieżącegoroku. Ceny za Corsę czwartego "pokolenia" rozpoczynają się od 36900 zł w wersji trzydrzwiowej i od 38 500 zł w przypadku nadwoziapięciodrzwiowego.

 

Nissan Note: Becikowiec

Stale rosnąca i wymagająca jak nigdy dotąd konkurencja w segmencie Bspowodowała, że producenci samochodów zmuszeni są do wymyślanianowych atrakcyjnych rozwiązań dla swoich produktów. Jednym z takichpomysłów było stworzenie niejako dedykowanego podsegmentu klasy B,której odbiorcami mają być młode małżeństwa posiadające potomstwo.Samochodem, który ma sprostać potrzebom pasażerów, tych dużychi tych małych jest Nissan Note, który nie tak dawno pojawił się natestach w naszej redakcji.

 

Luksusowa hybryda za pół miliona

Na polskim rynku w sprzedaży pojawił się Lexus LS 600h, pierwszy na świeciehybrydowy samochód mający pod maską ośmiocylindrową jednostkę benzynową.Jest to już trzeci hybrydowy model, po RX 400h oraz GS 450h, tej luksusowejmarki należącej do Toyoty.

 

Pierwsza Astra sedan z Gliwic

Dziś rano pierwszy nowy Opel Astra w wersji sedan zjechał z linii produkcyjnejw zakładach General Motors w Gliwicach.

 

Elektryczne mięśnie kierowcy

Wspomaganie układu kierowniczego pojawiło się w samochodach ponad 20 lattemu. Początkowo dostępne tylko w modelach z wyższej półki, stałosię z biegiem czasu standardem nawet wśród najtańszychpojazdów.

 

Hyundai ix35: Następca Tucsona

Po kilku całkiem dobrych latach Hyundai Tucson przeszedł na emeryturę. Najego miejscu pojawił się całkiem nowy model, który zerwał zdotychczasową linią stylistyczną i upodobnił się do konkurentów zeStarego Kontynentu. W salonach dostępny jest już Hyundai ix35 od 79.900złotych

 

Parkowanie coraz prostsze

Kiedyś było zmorą każdego kandydata ubiegającego się o prawo jazdy. Dziśborykają się z tym manewrem wszyscy niemal kierowcy, którzy muszązaparkować w miejscu, gdzie trudno wcisnąć przysłowiową szpilkę. Naszczęście producenci aut starają się wspomóc nas także i tu,oferując nam licznych sprzymierzeńców.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018