Wyszukiwałeś:

internetowy

. Znaleziono 101 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: internetowy

Spróbuj też wyszukać: samochód roku

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 101 wszystkich):

Samochód polskiego Internetu

Już jutro w godzinach wieczornych Internetowa Platforma Motoryzacyjnamojeauto.pl ogłosi wyniki plebiscytu "Internetowy Samochód Roku2007". Będzie to już czwarta edycja jedynego w Polsce konkursu, wktórym to Internauci w oparciu o statystyki oglądalności konfiguratoranowych samochodów vortalu mojeauto.pl dokonują wyborunajpopularniejszego pojazdu w ubiegłym roku.

 

Po gali Internetowy Samochód Roku 2007

Od finału czwartej edycji konkursu na Internetowy Samochód Rokuupłynęło już trochę czasu. Emocje w większości już opadły. Teraz czasna podsumowania i opinie uczestników, w szczególności tych,którzy mieli to szczęście i w środowy wieczór mieli zaszczytodebrać jedną z nagród.

 

Ford Focus Internetowym Samochodem Roku 2008!

Ford Focus był najbardziej popularnym modelem w Internecie w minionym roku,dzięki czemu już po raz drugi w historii zwyciężył w końcowej klasyfikacjirankingu Top Ten mojeauto.pl, a tym samym zdobył tytuł Internetowego SamochoduRoku 2008. Za plecami pierwszego Focusa znalazły się Honda Civic oraz SkodaFabia.

 

Ford Focus: Duratec vs Duratorq

Ford Focus to bez wątpienia samochód, który jest liderem w swoimsegmencie. Dobra cena, solidne wykonanie, wzorowe właściwości jezdnesprawiają, że auto jest doceniane przez wielu użytkownikówdróg. Dużym zainteresowaniem cieszył się w zeszłym także u naszychużytkowników. Specjalnie dla Państwa porównujemy InternetowySamochód Roku 2008.

 

Skoda Octavia najpopularniejsza!

Szósta edycja plebiscytu Internetowy Samochód Roku zakończona.Najpopularniejszym samochodem w polskim Internecie w minionym już 2009 rokuokazała się bezapelacyjnie Skoda Octavia. Za plecami czeskiego kompaktuznalazły się Volkswagen Golf i Opel Astra.

 

Internetowy Samochód Roku 2009

 

W plebiscycie Internetowy Samochód Roku 2009 zwyciężyła Skoda Octavia, zapraszamy do obejrzenia materiału wideo z wręczenia nagrody - mojeauto.tv

 

Skoda Octavia Internetowym Samochodem Roku 2010!

Wczoraj w godzinach wieczornych odbyła się uroczysta gala, podczasktórej poznaliśmy rozstrzygnięcia konkursu na InternetowySamochód Roku 2010. Tak jak i rok wcześniej, najbardziej popularnymmodelem okazała się Skoda Octavia, która w ostatecznym rankinguwyprzedziła Opla Astrę oraz Dacię Duster. Wśród samochodówużywanych triumfowały dwa Volkswageny – Golf przed Passatem,wyprzedzając Audi A4.

 

Internetowy Samochód Roku 2010

 

Znamy już rozstrzygnięcia plebiscytu na Internetowy Samochód Roku 2010. Drugi rok z rzędu najpopularniejszym modelem okazała się Skoda Octavia. Z kolei wśród aut używanych największym zainteresowaniem w minionym roku cieszył się Volkswagen Golf - mojeauto.tv

 

Jakie są najpopularniejsze auta w polskim Internecie?

W środę, w godzinach wczesno popołudniowych poznamy zwycięzcę corocznegoplebiscytu na Internetowy Samochód Roku 2011 w kategoriach auta nowe orazauta używane. To największy tego typu konkurs, organizowany przez serwisymotoryzacyjne Grupy Allegro, który pokazuje, jakimi modelami i markamiinteresują się osoby, poszukujące dla siebie samochodu z salonu.

 

Dacia Duster Internetowym Samochodem Roku 2011 ? raport - auta nowe

Po dwóch latach dominacji Skody Octavii w plebiscycie na InternetowySamochód Roku, w minionych dwunastu miesiącach najlepiej sprzedającysię na polskim rynku model musiał uznać wyższość Dacii Duster. Z koleitrzecia w rankingu Kia Sportage miała duży udział w tym, że to koreańskamarka okazała się najpopularniejsza wśród polskich internautóww 2011 roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019