Wyszukiwałeś:

inwestycja

. Znaleziono 3509 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: inwestycja

Spróbuj też wyszukać: FTP MNG COM TR AUTOSTRADY a4 brzesko wierzchosławice

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 3509 wszystkich):

W Brzesku powstanie zjazd z autostrady A-4 Kraków - Tarnów

Powstanie nowe połączenie autostrady A-4 Kraków-Tarnów z drogąwojewódzką nr 768 Korzyce – Brzesko w węźle Brzesko. Inwestycja realizowana będzie przez  województwo małopolskiewspólnie z powiatem brzeskim oraz gminami: Szczurowa, Brzesko orazBorzęcin.

 

Menedżer Roku i Inwestycja Roku branży motoryzacyjnej

8 czerwca br. podczas VI edycji Konferencji Przemysłu Motoryzacyjnego AutoEvent2010, Polska Izba Motoryzacji przyznała tytuł „Menedżer Roku”oraz „Inwestycja Roku”. Tytuł „Menedżera Roku 2009”otrzymał Andrzej Korpak, dyrektor zakładu General Motors Manufacturing Polandw Gliwicach. Natomiast na „Inwestycję Roku 2009” wybranoinwestycję firmy Gedia Assembly w Nowej Soli.

 

Rusza budowa tramwaju na Ruczaj w Krakowie

29 listopada 2010 r. ruszyła budowa nowej linii tramwajowej na osiedle Ruczaj wKrakowie. Jak zapowiada wykonawca, na razie nie będzie żadnych utrudnień.Pierwsze miesiące będą obejmować przygotowania terenu pod budowę linii.Cała inwestycja pochłonie 150 milionów złotych, z czego prawie jednatrzecia to dotacja unijna. Inwestycja zakłada także gruntowną przebudowęGrota-Roweckiego, Bobrzyńskiego i Czerwone Maki razem ze skrzyżowaniami.Pierwsze tramwaje pojadą nową trasą za dwa lata.

 

Obwodnica Gdowa dopiero za 3 lata

Gmina Gdów i województwo małopolskie będą wspólniebudować obwodnicę Gdowa. Inwestycja będzie kosztować ponad 24,5 milionazłotych. Jeśli uda się uzyskać pieniądze z unii, to 85 procentkosztów budowy pokryją fundusze unijne. Pierwsze prace mają ruszyć w2011 roku.

 

S8 - część warszawskiej obwodnicy juz dla kierowców

Kierowcy mogą już korzystać z ponad 10 km nowej drogi ekspresowej S8 Konotopa– al. Prymasa Tysiąclecia w Warszawie. Trasa stanowi częśćwarszawskiej obwodnicy. Trasa jest bezpieczna, mimo licznych uchybień postronie wykonawcy, i mogła zostać dopuszczona do ruchu – zapewniaGDDKiA. Wartość inwestycji to 2, 27 mld zł. Wykonawca musi usunąć wszystkieusterki, tak by inwestycja była zgodna z dokumentacją projektową.

 

Zabraknie 21 kilometrów autostrady A4?

Pod znakiem zapytania stoi kolejna autostradowa inwestycja. Tym razem sprawadotyczy jednego z trzech odcinków autostrady A4 w Małopolsce. Wykonawcaodcinka A4 Brzesko-Wierzchosławice przesłał do krakowskiego oddziału GDDKiApismo, w którym poinformował o zamiarze zaprzestania budowy.Przedmiotowy odcinek jest środkowym fragmentem budowanej autostrady wMałopolsce. Prace miały zakończyć się za rok. Jeżeli przez najbliższe dnistrony nie dojdą do porozumienia kierowcy nie skorzystają z autostrady A4Kraków-Tarnów przed Euro 2012.

 

Inwestycja Pittsburgh Glass Works ze wsparciem

Inwestycja Pittsburgh Glass Works (Poland) Sp. z o.o. w Środzie Śląskiejotrzyma wsparcie finansowe zgodnie z uchwałą przyjętą przez rząd. Inwestor zajmie się produkcją szyb klasy premium do pojazdówsamochodowych.

 

Inwestycja nad DK1 i DK46 w Częstochowie wreszcie ruszyła

„Przebudowa DK-1 w Częstochowie, budowa wiaduktu na skrzyżowaniu zDK-46; połączenie z ul. Srebrną” to jedna z największych inwestycjidrogowych w Częstochowie, na która miasto czeka od lat. Wreszcie, 3stycznia pdpisano umowę na prace projektowe i roboty budowlane z wyłonionym wprzetargu wykonawcą – firmą Bilfinger Berger.  Jak zapowiedziałwyknawca - prace projektowe chcemy zakończyć w połowie roku, by po uzyskaniustosownych zezwoleń rozpocząć przebudowę jeszcze w 2012 roku.

 

Powstają nowe odcinki S8 Wrocław - Łódź - Warszawa

Powstają kolejne odcinki ekspresowej trasy S8 z Wrocławia do Warszawy. Wubiegłym roku przybyły: ponad 80-kilometrowy odcinek prowadzący z PiotrkowaTrybunalskiego do granicy z woj. mazowieckim oraz około 60-kilometrowy odcinekz Wrocławia do Sycowa. Pod koniec stycznia br. półmetek osiągnęłyprace na odcinku Walichnowy – Łódź. To aktualnie największatrwająca w Łódzkiem inwestycja, której wartość przekracza 5miliardów złotych.

 

Wątek na forum: Ekojazda ? Inwestycja w Oszczędność | Bezpłatne Szkolenia

?EKOJAZDA ? INWESTYCJA W OSZCZĘDNOŚĆ?nnnSzkoła Jazdy Renault serdecznie zaprasza do udziału w projekcie współfinansowanym ze środków UE, w ramach którego 300 osób ze średnich, małych i mikro firm (w tym również osoby samozatrudnione) może za darmo odbyć szkolenie w zakresie technik ekojazdy samoc...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023