Wyszukiwałeś:

inwestycje X

drogowe X

autostrady X

autostrada X

a4 X

podkarpackie X

gddkia X

autostrada X

a4 X

inwestycja X

. Znaleziono 25 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: inwestycje drogowe autostrady autostrada a4 podkarpackie gddkia autostrada a4 inwestycja

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

Przetarg na A4 Tarnów-Rzeszów ogłoszony!

GDDKiA w Rzeszowie ogłosiła dziś, tj. 25 czerwca dwa przetargi na budowęponad 68-kilometrowego odcinka autostrady A4 Tarnów-Rzeszów (odwęzła Krzyż do węzła Dębica Pustynia i od węzła Dębica Pustynia dowęzła Rzeszów Zachód). Termin składania wniosków przezfirmy wykonawcze mija 28 lipca 2009 r.

 

Budowa A4 do Korczowej tańsza niż planowano

Otwarto oferty na projekt i budowę autostrady A4 na odcinkach Jarosław(węzeł Wierzbna)-Radymno – 25 km i Radymno-Korczowa (gr. państwa)– 22 km. To pierwsze otwarcie ofert na realizację 47 kilometrowegoodcinka autostrady A4 na Podkarpaciu. Ogólny kosztorys GDDKiA zakładałkoszt inwestycji od Jarosławia do Korczowej na poziomie 2,35 mld złotych.Jednak już dziś GDDKiA prognozuje oszczędności w realizacji dwóchodcinków na poziomie ok. 560 mln zł.

 

Rusza budowa autostrady A4 Jarosław - Radymno

Realizacja autostrady A4 Jarosław – Radymno wchodzi w fazę budowy.Wojewoda podkarpacki wydał decyzję o zezwoleniu na realizację dla pierwszejczęści tego odcinka autostrady, realizowanego systemem projektuj-buduj. Chodzio ponad 8 km odcinek autostrady A4 od Węzła Wierzbna do okolic Pawłosiowa,stanowiącego pierwszą część autostrady A4 Jarosław (Węzeł Wierzbna) -Radymno. Roboty ruszą tu już 18 sierpnia 2010r.

 

A4 Jarosław-Radymno startuje w październiku

Na całym odcinku autostrady A4 Jarosław – Radymno mogą być jużprowadzone prace. 24 września 2010 r. wojewoda podkarpacki wydał decyzję ozezwoleniu na realizację ponad 17-kilometrowego odcinka A4 od okolicPawłosiowa do Radymna, stanowiącego drugą część autostrady A4 Jarosław(Węzeł Wierzbna) - Radymno. Plac budowy został już przekazany. Roboty ruszą8 października 2010 r.

 

Wybudowanie autostrad na Euro 2012 okazało się nierealne

Rok 2012 miał być przełomowym pod względem oddawanych kilometrówautostrad. Do użytku miały zostać oddane ciągi autostrad A4, A2 i A1.Tymczasem okazuje się, że wielkie plany trudno zrealizować nawet w wersjiminimum, a polska mapa autostrad będzie dziurawa. Tym razem na drodze dorealizacji inwestycji autostradowych stanęły problemy z wykonawcamiinwestycji. Poszczególne firmy zaczęły ociągać się z harmonogramamii wycofywać z podpisanych umów.

 

Postęp prac na autostradzie A4 Rzeszów-Dębica

Budowa 33- kilometrowego odcinka autostrady A4 na odcinku od węzła DębicaPustynia do węzła Rzeszów Zachodni ruszyła w maju 2010 roku. Odcinekautostrady ma być gotowy w ciągu dwóch lat od momentu rozpoczęciarobót. We wrześniu wykonawca - Budimex planuje zakończyć wzmocnieniapodłoża kolumnami żwirowymi. Rozpoczęcie robót wykończeniowychplanowane jest na październik br. a zakończenie robót żelbetowych naobiektach mostowych zostało zaplanowane na koniec 2011 roku.

 

GDDKiA: spękania na autostradach to wina wykonawców, a nie technologii

- Spękania, które wystąpiły na budowanej autostradzie A1, A2 i A4 niesą normą przy zastosowanej technologii WMS (wysoki moduł sztywności).Natomiast prawidłowe, zgodne z dopuszczonymi regułami, zastosowanietechnologii WMS, za co zgodnie z kontraktami odpowiada wykonawca, pozwoliłobyna uniknięcie zarówno spękania, jak i koleinowania się nawierzchni– informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. GDDKiAczeka do 8 marca na złożenie programów naprawczych przez wykonawcowautostrad A2, A1 i A4.

 

Przetarg na kontynuację budowy A4 Krzyż Dębica Pustynia

GDDKiA ogłosiła przetarg na kontynuację budowy autostrady A4 Krzyż DębicaPustynia w województwie podkarpackim. Termin składania ofert mija 10stycznia 2013 roku. Nowy wykonawca, który wygra przetarg, będzie miał18 miesięcy na zrealizowanie zamówienia.

 

Heilit - Woerner będzie kontynuował budowę A4 Tarnów - Dębica

Lada dzień rozpoczną się przerwane prace przy budowie autostrady A4Tarnów - Dębica. GDDKiA podpisała umowę z wykonawcą firmąHeilit-Woerner Budowlana o wartości 981,5 mln zł. Planowany termin oddaniacałej autostrady A4 na Podkarpaciu to 2014 rok.

 

W październiku zyskamy nowy odcinek A4

Już w październiku pod koła kierowców trafi kolejny odcinek autostradyA4 Tarnów – Dębica. Blisko 35-kilometrowy odcinek jest brakującymogniwem autostrady A4 łączącym Rzeszów z granicą z Niemcami.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "inwestycje drogowe autostrady autostrada a4 podkarpackie gddkia autostrada a4 inwestycja".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020