Wyszukiwałeś:

inwestycje X

drogowe X

drogi X

ekspresowe X

podlaskie X

droga X

ekspresowa X

s8 X

dofinansowanie X

ue X

inwestycja X

budowa X

budowa X

drogi X

. Znaleziono 6 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: z.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: inwestycje drogowe drogi ekspresowe podlaskie droga ekspresowa s8 dofinansowanie z ue inwestycja budowa budowa drogi

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

S8 - jest umowa na pierwszy odcinek na Podlasiu

Obwodnica Zambrowa i Wiśniewa to pierwszy na Podlasiu odcinek drogi ekspresowejwdrożony do realizacji. Podpisanie umowy z wykonawcą w dniu 9 listopadaumożliwia przekazanie placu budowy w listopadzie i rozpoczęcie prac jeszcze wtym roku.

 

S8 - obwodnica Zambrowa wychodzi z ziemi

Po dziewięciu miesiącach od chwili rozpoczęcia budowy, widać już zarysprzyszłej obwodnicy Zambrowa. Finansowe zaawansowanie prac sięga w tej chwili15-16 procent . Inwestycja ma być gotowa najpóźniej wiosną 2012.

 

Droga ekspresowa S 8 na Podlasiu z pozwoleniem na budowę

Pod koniec października br. powinna ruszyć budowa drogi ekspresowej S 8 naPodlasiu. Dwujezdniowa droga ekspresowa S 8 powstaje w systemie Projektuj iBuduj. Umowa z konsorcjum została podpisana przeszło rok temu, a 7października tego roku wojewoda podlaski wydał pozwolenie na budowę. Za dwalata, 24,5-kilometrowy odcinek ekspresowej S 8, ma być gotowy.

 

Ponad 5 mld zł z UE na polskie drogi

W ostatnich dniach podpisanych zostało 8 umów o dofinansowanie w ramachProgramu Infrastruktura i Środowisko. Wszystkie projekty dotyczą inwestycjidrogowych. Łączna wartość wszystkich projektów wynosi ponad 10 mldzł, z czego ok. 5,1 mld zł stanowi dofinansowanie z UE w ramach PO IiŚ.

 

Pieniądze z Unii na S8 Jeżewo - Białystok

Przebudowa drogi krajowej numer 8  do parametrów dwujezdniowej drogiekspresowej S8  na odcinku Jeżewo - Białystok zostanie dofinansowana zUniii Europejskiej. Projekt realizowany jest  w ramach ProgramuOperacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2007-2013. W terenie budowa 24,5 kmodcinka Jeżewo-Białystok ruszyła 20 października 2010 roku.

 

Budują S8

Wreszcie  cały odcinek ekspresowej trasy S8 Wrocław- Łódź jest wbudowie. Pierwsze plany zakładały, że jeszcze przed Euro 2012 pojedziemyekspresowo z Wrocławia do Warszawy. Dzisiaj drogowcy walczą, by w 2012 rokuudało się oddać odcinek z Wrocławia do Oleśnicy. Na pozostałe odcinki wwojewództwie dolnośląskim, wielkopolskim i łódzkim dopiero wdrugiej połowie ubiegłego roku rozstrzygnieto przetargi. Wykonawcy jużprzystapili do prac. Budowa powinna zakończyć się w 2013 - 2014 roku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "inwestycje drogowe drogi ekspresowe podlaskie droga ekspresowa s8 dofinansowanie z ue inwestycja budowa budowa drogi".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020