Wyszukiwałeś:

inwestycje X

drogowe X

podkarpackie X

autostrada X

a4 X

inwestycja X

. Znaleziono 38 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: inwestycje drogowe podkarpackie autostrada a4 inwestycja

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 38 wszystkich):

Przetarg na A4 Tarnów-Rzeszów ogłoszony!

GDDKiA w Rzeszowie ogłosiła dziś, tj. 25 czerwca dwa przetargi na budowęponad 68-kilometrowego odcinka autostrady A4 Tarnów-Rzeszów (odwęzła Krzyż do węzła Dębica Pustynia i od węzła Dębica Pustynia dowęzła Rzeszów Zachód). Termin składania wniosków przezfirmy wykonawcze mija 28 lipca 2009 r.

 

Rusza pierwsza autostrada na Podkarpaciu!

29 października br. podpisana została pierwsza umowa na realizację autostradyA4 na odcinku Jarosław (W. Wierzbna) - Radymno. Budowa 25 km odcinka wyniesieponad 969 mln zł i potrwa do kwietnia 2012 roku.

 

Toczy się gra o budowę o A4

Rzeszowski oddział GDDKiA ogłosił przetarg na budowę ostatniego odcinkaautostrady A4 od węzła Rzeszów Wschód do Jarosławia (węzełWierzbna). Termin składania wniosków w przetargu mija 8 grudnia br.Trasa ma powstać przed mistrzostwami Euro 2012.

 

Autostrada A4 Tarnów - Dębica za dwa lata

Podpisana została umowa na budowę ponad 34 km odcinka autostrady A4 od Tarnowa(w. Krzyż) do Dębicy (w. Dębica Pustynia). Prace rozpoczną sięniezwłocznie po podpisaniu umowy. Nowa autostrada ma być gotowa w czerwcu 2012roku. Podpisana umowa jest przedostatnią umową na budowę odcinka autostradyA4. Na wybór wykonawcy i podpisanie umowy na realizację czeka jeszcze41-kilometrowy odcinek Rzeszów - Jarosław.

 

Cała autostrada A4 na Podkarpaciu w budowie

Już cała autostrada A4 na Podkarpaciu może być budowana. WojewodaPodkarpacki wydał ostatnią wymaganą decyzję zezwalającą na realizacjęautostrady dla ponad 4-kilometrowej sekcji odcinka autostrady A4Radymno-Korczowa, przy granicy z Ukrainą. Dla pierwszej sekcji liczącej 16,8km decyzję ZRID wydano 13 grudnia 2010r. Prace są już tam prowadzone.

 

A4 na Podkarpaciu z kontrolowanym poślizgiem

Autostrada A4 to priorytetowa inwestycja drogowa realizowana na Podkarpaciu.Prace prowadzone są na wszystkich, czterech, odcinkach autostrady A4 wregionie, o łącznej długości 166,5 km. - Prace budowlane są prowadzonezgodnie z ustalonymi terminami. Na niektórych odcinkach mogą wystąpićopóźnienia (2-3 miesięczne) związane z prowadzonymi pracamiarcheologicznymi lub wynikające z uwarunkowań pogodowych – informujeGDDDKiA w Rzeszowie.

 

Problemy z budową A4. Tarnów-Dębica bez wykonawcy.

Możemy zapomnieć o tym, że na początku przyszłego roku przejedziemyautostradą A4 z zachodu na wschód. Termin oddania podkarpackiego odcinkaautostrady A4 Tarnów – Dębica opóźni się co najmniej orok. Problemem, podobnie jak przy innych inwestycjach autostradowych, sąproblemy finansowe wykonawcy, żądanie zwiększenia wartości kontraktu o 200mln złotych i ostatecznie zerwanie umowy. 

 

Heilit - Woerner będzie kontynuował budowę A4 Tarnów - Dębica

Lada dzień rozpoczną się przerwane prace przy budowie autostrady A4Tarnów - Dębica. GDDKiA podpisała umowę z wykonawcą firmąHeilit-Woerner Budowlana o wartości 981,5 mln zł. Planowany termin oddaniacałej autostrady A4 na Podkarpaciu to 2014 rok.

 

Budowa A4 z poślizgiem

Budowa autostrady A4 na Podkarpaciu znowu się opóźnia. Chodzi o blisko45 kilometrowy odcinek Rzeszów – Jarosław, który miał byćoddany do końca tego roku, a obecnie nie ma wykonawcy. Po zerwaniu umowy zfirmą Polimex-Mostostal, drogowcy szykują przetarg na kontynuację budowy tegoodcinka.   

 

719 mln za dokończenie budowy A4 na Podkarpaciu

Wkrótce powinny ruszyć prace na niedokończonym, ponad 40-kilometrowyfragmencie autostrady A4 między Rzeszowem a Jarosławiem. Drogowcy wybralinajkorzystniejszą ofertę w przetargu na kwotę około 719 mln zł. Wpłynęłaod konsorcjum firm Budimex S.A. i Strabag Sp. z o.o.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "inwestycje drogowe podkarpackie autostrada a4 inwestycja".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020