Wyszukiwałeś:

inwestycje X

zagraniczne X

przemysl X

motoryzacyjny X

produkcja X

czesci X

motoryzacyjnych X

praca X

motoryzacji X

. Znaleziono 159 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: inwestycje zagraniczne przemysl motoryzacyjny produkcja czesci motoryzacyjnych praca w motoryzacji

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 159 wszystkich):

Motoryzacja kołem napędowym polskiej gospodarki

Przemysł motoryzacyjny –  to druga co do wielkości obrotówbranża w Polsce. Blisko 10 proc. wartości polskiej produkcji przemysłowej ico szósta złotówka z polskiego eksportu pochodzi z motoryzacji.Problemem polskiej motoryzacji jest ogromne uzależnienie branży od koniunkturyw innych krajach Europy, a także coraz mniejsza dynamika nowych inwestycji. Cozrobić, by rozwój motoryzacji w większym stopniu przyczyniał się dotworzenia miejsc pracy, rozwoju gospodarki i wzrostu poziomu życia w naszymkraju?

 

W Polsce produkcja aut spada u sąsiadów rośnie

W produkcji aut Polskę wyprzedziły już Czechy, za chwilę zrobi to Słowacja,a być może także Węgry i Rumunia. Przegrywamy z sąsiadami rywalizację oinwestycje i nowe miejsca pracy – donosi Gazeta Wyborcza.

 

Szykują się nowe inwestycje

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych prowadzi 170projektów inwestycyjnych (stan na 8 lipca). Łączna wartośćobsługiwanych przez PAIiIZ projektów wynosi 6,39 mld euro, a planowanaliczba miejsc pracy - 43841. Aż 27 projektów to inwestycje sektoramotoryzacyjnego.

 

Producenci części wchodzą na GPW

Producenci części i komponentow dla motoryzacji planują zadebiutować nawarszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Takie plany mają m.in.spółka Izo- Blok z Chorzowa, producent polipropylenu spienionego (EPP)wykorzystywanego w motoryzacji oraz spółka CSY z Iławy, wytwarzającam.in. części i komponenty dla ciężarówek i autobusów.

 

MG: Branżę motoryzacyjną traktujemy priorytetowo

- Przemysł motoryzacyjny jest istotną częścią polskiej gospodarki. Dlategointensywnie współpracujemy z przedstawicielami branży. Wspólnieprzygotowujemy rozwiązania, które podtrzymają zatrudnienie i zachęcąinwestorów do lokowania swoich projektów w Polsce –powiedziała wiceminister gospodarki Grażyna Henclewska na posiedzeniu SejmowejKomisji Gospodarki. Spotkanie poświęcone branży samochodowej odbyło się 6marca 2013 r. w Warszawie.

 

Motoryzacja inwestuje najchętniej

W ciągu trzech tygodni 2014 roku Polska Agencja Informacji i InwestycjiZagranicznych zakończyła dwa projekty inwestycyjne. Firmy zadeklarowałynakłady w łącznej wysokości ponad 250 mln euro i stworzenie 290 nowychmiejsc pracy. Nadal najpopularniejszym sektorem, wśród obsługiwanychprzez PAIiIZ inwestorów jest motoryzacja.

 

Kolejne miejsca pracy w motobranży

Nowa fabryka i kolejne miejsca pracy w branży motoryzacyjnej na DolnymŚląsku. Tym razm chodzi o  fabrykę felg aluminiowych firmy Ronal Group.Dzięki nowej inwestycji, wartej ponad 500 mln zł, zatrudnienie znalazło ponad480 osób. Rocznie w fabryce powstanie ponad 2 miliony felg dlanajwiększych producentów samochodów na świecie.

 

Polska zagłębiem produkcji części motoryzacyjnych

Branża motoryzacyjna jest kluczowa dla polskiej gospodarki. Znaczącą rolęodgrywa produkcja części i komponetów wykorzystywanych do produkcjiaut. W Polsce części i akcesoria dla motoryzacji wytwarza już blisko 1000dostawców.

 

Fabryka Pilkingtona w Chmielowie na coraz wyższych obrotach

Fabryka szyb samochodowych Pilkington Automotive Poland w Chmielowie to drugi,obok Sandomierza, zakład produkcyjny Pilkington Automotive Poland –będącej jednym z największych producentów szyb samochodowych na rynekczęści oryginalnych i zamiennych w Polsce.

 

Może powstać 8650 nowych miejsc pracy dzieki motoinwestycjom

41 zamkniętych projektów inwestycyjnych o łącznej wartości 1762,14mln euro oraz 7 424 nowych miejscach pracy - to bilans dziesięciu miesięcyobsługi inwestorów przez PAIiIZ. Branża motoryzacyjna jest na drugimmiejscu pod względem liczby nowych projektów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "inwestycje zagraniczne przemysl motoryzacyjny produkcja czesci motoryzacyjnych praca w motoryzacji".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019