Wyszukiwałeś:

inwestycje

. Znaleziono 4688 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: inwestycje

Spróbuj też wyszukać: inwestycje motoryzacyjne obwodnica Pabianic obwodnica kołobrzeg s6

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 4688 wszystkich):

Inwestycje japońskie w Polsce

Znaczenie inwestycji japońskich dla wzrostu konkurencyjności polskiejgospodarki oraz zwiększenie zainteresowania inwestorów japońskich polskąofertą inwestycyjną zostały zaprezentowane podczas konferencji zorganizowanejprzez PAIiIZ - "Inwestycje japońskie - szanse, sukcesy i wyzwania".

 

Przyroda kontra inwestycje drogowe

W latach 2007–2013 Polska ma dostać na budowę dróg i liniikolejowych ponad 19 mld euro dotacji unijnych. Jednak ze względu na ochronęśrodowiska Unia może zablokować dotacje z funduszy na inwestycje. Wedługszacunków ekologów mogą być problemy z realizacją 95 proc.projektów infrastrukturalnych.

 

Kolejne inwestycje ArcelorMittal

Spółka ArcelorMittal Poland zapowiada kolejne inwestycje w krakowskimoddziale. Poprzednie inwestycje wyniosły blisko 3 miliardy złotych. Obecniejedną z najważniejszych inwestycji jest modernizacja walcowni zimnej.

 

Inwestycje w infrastrukturę złagodzą kryzys

10 marca bieżącego roku w Warszawie odbyła się debata, która miałapomóc w szukaniu odpowiedzi na pytanie, czy inwestycje w infrastrukturętransportową mogą złagodzić skutki kryzysu. Aby było to możliwe, trzebazmobilizować do działania zarówno administrację publiczną, jak ipotencjalnych wykonawców.

 

ArcelorMittal planuje dalsze inwestycje

- Inwestycje o wartości 3,8 miliarda zł zrealizowane w ciągu 5 lat odprywatyzacji przygotowały nas na trudne warunki ekonomiczne, jakichdoświadczamy od końca 2008 r.– podkreślił Sanjay Samaddar prezesArcelorMittal Poland. – Jesteśmy przekonani, że nawet w warunkachkryzysu rezygnacja z dalszego rozwoju byłaby krokiem wstecz.

 

Gedia szykuje duże inwestycje

GEDIA rozbuduje swój zakład w Nowej Soli i utworzy nowe miejsca pracy.Łączna kwota inwestycji to 23 mln euro. Inwestycje pozwolą przygotowaćfirmę do dalszego rozwoju planowanego na lata 2012-2015.

 

Planowane inwestycje drogowe na Podkarpaciu

W województwie podkarpackim planowane są nowe inwestycje drogowe.Inwestycje będą dotyczyły dróg wojewódzkich nr 854 i 858.

 

Kujawsko-Pomorskie inwestycje ze specjalnym wsparciem

Sejmik województwa kujawsko-pomorskiego przyjął intencyjną uchwałę opowołaniu spółki Kujawsko-Pomorskie Inwestycje Drogowe. Wedługekspertów to przede wszystkim szansa na zrealizowanie wielu niezbędnychinwestycji.

 

Bridgestone - 225 mln euro na inwestycje w Polsce

Firma Bridgestone, największy producent opon na świecie, przeznaczył nainwestycje w Polsce 225 mln euro. Dzięki temu zatrudnienie w dwóchdziałających w kraju fabrykach zwiększa się o ponad 300 osób.Przedstawiciele koncernu podkreślają, że międzynarodowe firmy wybierająPolskę na miejsce inwestycje ze względu na dostęp do wykwalifikowanej kadry icoraz lepszą infrastrukturę.

 

Najważniejsze inwestycje drogowe 2016

Rok 2016 przyniesie nam setki kilometrów nowych dróg. Noweinwestycje planowane są praktycznie w każdym województwie, ale myprzedstawimy tylko te naszym zdaniem najważniejsze. Oto jakie nowe drogipojawią się w 2016 roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021