Wyszukiwałeś:

inzynieryjne

. Znaleziono 439 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: inzynieryjne

Spróbuj też wyszukać: stalowy most w maurzycach dk 1 Częstochowa dk 46

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 439 wszystkich):

Rondo Starzyńskiego z funduszy unijnych

Przebudowa Ronda Starzyńskiego na warszawskiej Pradze, zakładająca m.in.budowę wiaduktów, będzie największą inwestycją drogową na Mazowszu.

 

Mostowa inicjatywa polsko-niemiecka

Powstanie nowy most na przejściu granicznym Łęknica - Krauschwitz nad NysąŁużycką. Przeprawa połączy polską drogę krajową nr 12 z istniejącą postronie niemieckiej drogą S 127b.

 

DTŚ - kręgosłup aglomeracji Górnego Śląska

Niebawem rozpocznie się kolejny etap budowy Drogowej Trasy Średnicowejłączącej aglomeracje miejskie Katowic i Gliwic. Podczas długiego majowegoweekendu (26-29 maja) zburzony zostanie około 40 letni wiadukt na ulicySokolskiej (jedna z głównych ulic Katowic) i przez pół roku budowany będzienowy.

 

Most Milenijny

Zbudowany przez Skanska Most Milenijny to największa inwestycja mostowa weWrocławiu w ciągu ostatnich 50 lat i najdłuższa przeprawa przez najszerszekoryto Odry w mieście. Wrocławski most okazał się najlepszym obiekteminżynieryjnym w konkursach "Budowa Roku 2004" oraz "SkanskaProject of the Year 2004".

 

Węzeł Radzikowskiego

Wielopoziomowy Węzeł Radzikowskiego zlokalizowany na skrzyżowaniu drógkrajowych nr 7 i 79 w Modlniczce koło Krakowa otrzymał wyróżnienie wkonkursie "Budowa Roku 2004". Wykonawcą na zlecenie GDDKiA O/Krakówbyła MOTA-Engil Polska S.A.

 

Węzeł Elbląg-Wschód

W połowie sierpnia zakończy się przebudowa węzła transportowegoElbląg-Wschód. Będzie on ważnym elementem modernizowanej infrastrukturydrogowej a wraz z nowobudowanym przejściem Grzechotki-Mamonowo II będziestanowił najkrótszą drogę z zachodu na wschód Europy.

 

Wrocław - sezon na remonty

We Wrocławiu rozpoczęły się remonty głównych arterii drogowych. Już terazkierowcy przejeżdżający przez stolicę Dolnego Śląska muszą uzbroić sięw cierpliwość. Będzie jednak jeszcze trudniej.

 

Elbląg z nowym węzłem

Dzisiaj tj. 31 sierpnia w Elblągu nastąpi uroczyste otwarcie węzłatransportowego Elbląg - Wschód. Prace przy inwestycji o wartości około 6,5mln euro trwały półtora roku..

 

Bursztynowa trasa

We wrześniu w Kaliszu oddana została do użytku Trasa Bursztynowa wraz z dwomamostami: Bursztynowym, na rzece Swędrni i św. Wojciecha na Prośnie. Łącznykoszt tej inwestycji to blisko 26 milionów. Pieniądze na sfinansowaniezadania pochodziły w całości z budżetu miejskiego.

 

Wiadukt w mieście Świętej Wieży

Ruszyła budowa wiaduktu i węzła komunikacyjnego na ul. Jagiellońskiej wCzęstochowie. To bardzo pożądana i największa inwestycja komunikacyjna wmieście od ponad 20 lat!

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019