Wyszukiwałeś:

jaroslaw

. Znaleziono 34 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: jaroslaw

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 34 wszystkich):

Wątek na forum: Zaprojektują autostradę A4 Rzeszów – Jarosław

Super, to znaczy, że autostrada będzie w 2015 roku, idealnie i zgodnie z planem zdążą na Euro!! ~laki

 

Zaprojektują autostradę A4 Rzeszów – Jarosław

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o podpisaniuumowy na wykonanie dokumentacji niezbędnej do budowy odcinka autostrady A4Rzeszów – Jarosław. Wykonawca będzie mieć 20 miesięcy nazaprojektowanie ponad 40 km trasy.

 

Przetargi w pełni: A4 Jarosław-Korczowa i S19 Stobierna-Rzeszów

Minął już termin składania wniosków przez firmy, które chcąbudować drogę ekspresową S19 pomiędzy Stobierną a Rzeszowem orazzaprojektować i budować autostradę A4 pomiędzy Jarosławiem a Korczową. Jakdobrze pójdzie umowy z wykonawcami zostaną podpisane w IV kwartale br.

 

Rusza pierwsza autostrada na Podkarpaciu!

29 października br. podpisana została pierwsza umowa na realizację autostradyA4 na odcinku Jarosław (W. Wierzbna) - Radymno. Budowa 25 km odcinka wyniesieponad 969 mln zł i potrwa do kwietnia 2012 roku.

 

Umowa na kolejne kilometry A4 do granicy z Ukrainą

Ostatni odcinek autostrady A4 do granicy z Ukrainą powstanie do kwietnia 2012roku – zapewnia GDDKiA, która podpisała właśnie umowęwykonawcą odcinka Radymno-Korczowa (gr. państwa). Wartość umowy to 818,5 mlnzł.

 

Wątek na forum: Wykorzystać nieukończoną drogę pod Augustowem

A ja mam takie pytanko.Czy kiedykolwiek pan Jaroslaw Kaczyński odpowie za tą samowolę budowlaną?To jego rząd,a raczej nierząd rozpoczął budowę tej drogi do nikąd,mimo sprzeciwów Unii Europejskiej!A teraz ten facet chce być prezydentem,smieszne i straszne! ~swen39

 

Rusza budowa autostrady A4 Jarosław - Radymno

Realizacja autostrady A4 Jarosław – Radymno wchodzi w fazę budowy.Wojewoda podkarpacki wydał decyzję o zezwoleniu na realizację dla pierwszejczęści tego odcinka autostrady, realizowanego systemem projektuj-buduj. Chodzio ponad 8 km odcinek autostrady A4 od Węzła Wierzbna do okolic Pawłosiowa,stanowiącego pierwszą część autostrady A4 Jarosław (Węzeł Wierzbna) -Radymno. Roboty ruszą tu już 18 sierpnia 2010r.

 

Większe tempo prac przy A4 Jarosław-Radymno

Umowa na projekt i budowę 25- kilometrowego odcinka autostrady A4Jarosław-Radymno, o wartości 794,4 mln zł netto, została podpisana 29października 2009 roku. Prace budowlane na pierwszym odcinku – Jarosław– okolice Pawłosiowa – rozpoczęły się w sierpniu 2010 roku,natomiast na odcinku od Pawłosiowa do Radymna – w październiku 2010roku. Termin realizacji inwestycji wyznaczono na kwiecień 2012 roku. Obecnieprace toczą się na wszystkich frontach, 24 godziny na dobę przez siedem dni wtygodniu. Łącznie na całym odcinku autostrady pracuje ok. 1350 osób -informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

 

Autostrada A4 Rzeszów-Jarosław w kontroli

W dniu dzisiejszym (19 sierpnia) rzeszowski oddział GDDKiA przekazał dokumentyz postępowania przetargowego na kontynuację budowy autostrady A4 na odcinkuRzeszów (węzeł Rzeszów Wschód) – Jarosław (węzełJarosław Zachód) do kontroli uprzedniej Prezesa Urzędu ZamówieńPublicznych.

 

Autostrada A4 - odcinek Rzeszów - Jarosław prawie gotowy

Dobra wiadomość dla kierowców wybierających się po 20 lipca nawschód Polski. Właśnie tego dnia nastąpi otwarcie autostrady A4 zRzeszowa do Jarosławia.  GDDKiA zapewnia, że zdąży przed ŚwiatowymiDniami Młodzieży, które odbędą się 25-29 lipca w Krakowie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021