Wyszukiwałeś:

jork

. Znaleziono 149 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: jork

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 149 wszystkich):

Chevrolet Volt na początek tylko w USA

General Motors ogłosił plany dotyczące wprowadzenia do sprzedażyelektrycznego Volta oraz jego produkcji. Jak na razie mowa jest tylko o rynkuamerykańskim.

 

Wątek na forum: Hybrydowe RAV4 w Los Angeles

Platforma Obywatelska obiecywała obniżyć podatki i uprościć życie ludziom. Zamiast tego zajęła się walką z dopalaczami, kastrowaniem pedofilów, paleniem papierosów we własnych lokalach (!!) – a podatki... podniosła. Oto „liberalizm” w wykonaniu oszustów. W Warszawie Hanna Gronkiewicz-Waltz ...

 

Subaru XV Crosstrek premierą w Nowym Jorku

Subaru XV to model, który został po raz pierwszy pokazany na zeszłorocznych targach we Frankfurcie, teraz na nadchodzącym salonie samochodowym w Nowym Jorku Subaru pokaże wersję XV Crosstrek.

 

Lexus przedstawia zapowiedź modelu ES

Na nadchodzących targach, które odbędą się w Nowym Jorku Lexus zaprezentuje nowego sedana ES. Jak na razie japoński producent udostępniłjedno zdjęcie, które nie jest niespodzianką.

 

Facelifting Subaru Outback i Legacy

Na targach w Nowym Jorku Subaru oprócz XV Crosstrek zaprezentujerównież odświeżone wersje dwóch swoich flagowych modeli.Facelifting przeszedł zarówno model Outback jak i Legacy.

 

SRT Viper: Kolejna fotozapowiedź

Pod koniec zeszłego tygodnia firma SRT udostępniła zdjęcie wnętrza nowegoVipera. Następca kultowego modelu w całej okazałości pokazany zostanie nanadchodzących targach motoryzacyjnych w Nowym Jorku. Dziś możecie zobaczyćkolejną fotozapowiedź Vipera.

 
 

Premiery targów w Nowym Jorku

Właśnie rozpoczęły się targi motoryzacyjne w Nowym Jorku. Impreza motoryzacyjna za oceanem przynosi wiele premier, które głównie nastawione są na tamtejszy rynek. Jednak w NJ pojawiło się kilka premier ważnych zarówno dla rynku europejskiego jak i globalnego.

 

Range Rover Sport w pełnej okazałości

Targi w Nowym Jorku są okazją do pierwszej prezentacji modelu Range RoverSport. Zachowując podobny poziom luksusu oraz właściwości terenowych jakdebiutujący w zeszłym roku Range Rover, model Sport zapewnia jednocześnienajlepsze w historii tej brytyjskiej marki właściwości trakcyjne.

 

Najciekawsze premiery targów w Nowym Jorku

New Yorku, New York śpiewał Frank Sinatra, miasto które nigdy niezasypia. Nowy Jork to również miejsce, w którym odbywa się jednaz kilkunastu imprez motoryzacyjnych. To tu świat czterech kółek spotykasię po raz kolejny na targach. Większość premier to auta przeznaczone narynek amerykański, ale debiutują tam również auta szykowane także dlaklienta z Europy. Oto najciekawsze naszym zdaniem premiery targów NY.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022