Wyszukiwałeś:

jubileusz

. Znaleziono 126 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: jubileusz

Spróbuj też wyszukać: jubileusz bosch

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 126 wszystkich):

Jaguar ma 75 lat

Dokładnie dziś Jaguar obchodzi swoje 75. urodziny. 75 lat temu w hoteluMayfair w Londynie miała miejsce prezentacja przełomowego modelu marki SS -Jaguara. Sir William Lyons postanowił nadać mu nazwę, którapodkreślałaby charakter samochodu.

 

100 Phantomów na stulecie

W tym roku przypada wyjątkowy jubileusz dla wyjątkowej marki. Rolls-Royceobchodzi swoje setne urodziny.

 

4 miliony skrzyń biegów

Skoda świętuje jubileusz produkcji 4-milionowej przekładni MQ 200. Skrzyniebiegów MQ 100, dla "Nowej Rodziny Małych Pojazdów",będą produkowane również w fabryce w Mlada Boleslav.

 

400 tysięcy Mercedesów Klasy S

Topowa limuzyna Mercedesa, czyli Klasa S obchodzi wyjątkowy jubileusz. Parędni temu z fabryki w Sindelfingen zszedł z taśmy egzemplarz z numerem 400.000.Wyjątkowy egzemplarz jest napędzany układem hybrydowym.

 

Jubileusz Peugeota RCZ

Wiosną zeszłego roku pojawił się na rynku Peugeot RCZ. Francuski producentobchodzi właśnie mały jubileusz związany z tym modelem. Sprzedało siębowiem już 30 tysięcy egzemplarzy.

 

Już cztery miliony czeskiego bestsellera

Skoda ma powody do świętowania. Bramy fabryki w Mlada Boleslav opuściłwłaśnie 4-milionowy egzemplarz najważniejszego modelu w gamie czeskiej marki- Octavii. Wynik ten został osiągnięty w niecałe 17 lat.

 

Rocznicowe Abarthy

Taki jubileusz nie zdaża się często, dlatego też Abarth na zbliżającychsię targach motoryzacyjnych we Frankfurcie zaprezentuje specjalną wersję 595"50th Anniversary". Jak sama nazwa wskazuje, to dla uczczenia 50.rocznicy powstania modelu 595.

 

Specjalne Korando na jubileusz Ssangyonga

W tym roku marka Ssangyong obchodzi 60. rocznicę swoich urodzin. Jednym zelementów uczczenia tych obchodów jest wypuszczenie specjalnejwersji (Sixty Edition) modelu Korando.

 

Świetlny jubileusz

Zielone, żółte, czerwone. Nieprzerwanie zmieniające się koloryświateł wprowadzają porządek w ruchu samochodowym. I tak od 100 lat. Sygnalizatory świetlne obchodzą właśnie swój okrągły jubileusz.

 

5 milionów na 30-lecie Ibizy

Seat Ibiza ma w tym roku podwójny powód do hucznego świętowania.Niedawno obchodził swój 30. jubileusz pojawienia się na rynku, a terazmoże pochwalić się przekroczeniem granicy 5 milionów wyprodukowanychegzemplarzy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020