Wyszukiwałeś:

k

. Znaleziono 7166 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: k

Spróbuj też wyszukać: ford k korbka podnoszenia szyby vw polo kia 2700 opony

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 7166 wszystkich):

BMW K 1200 R

BMW Motorrad prezentuje nowy K 1200 R – najmocniejszy obecnie roadster naświatowym rynku motocyklowym, który czerpie rozwiązania technologicznez K 1200 S.

 

Kolejny krok w stronę obwodnicy Suwałk

Wniosek GDDKiA o wydanie decyzji środowiskowej dla obwodnicy Suwałk trafił wlipcu do Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Białymstoku. To kolejnyetap prac przygotowawczych, które mają umożliwić rozpoczęcie budowyzaraz po roku 2013.

 

Pierwszy fragment obwodnicy Kęt już oddany

Kierowcy przejechali 5 stycznia przez pierwszy fragment obwodnicy Kęt,którą buduje Skanska. Oddany do użytku odcinek to prawie 900 m jezdniod ul. Kościuszki do ul. Żwirki i Wigury. Na włączeniu obwodnicy do DK 52powstało też rondo, przez które kierowcy jeżdżą już od listopada.Wartość budowy całego I etapu obwodnicy zachodniej, która powstaje nazlecenie Gminy Kęty, wynosi ponad 13,3 mln zł. Termin zakończenia inwestycjizostał wyznaczony na koniec listopada 2012 roku.

 

Wzrost sprzedaży produktów Kögel

W roku obrotowym 2011, według oceny VDA (Niemieckiego Stowarzyszenia PrzemysłuSamochodowego), firma Kögel osiągnęła ponadprzeciętny wzrost: wporównaniu do poprzedniego roku w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy tenrenomowany specjalista w budowie przyczep odnotował ponad dwukrotny wzrostobrotów, sprzedając prawie 12000 jednostek. Firma Kögel, wporównaniu z konkurencją, wzrosła w osiągnęła największy wzrost w2011 roku.

 

Mieszkańcy Suwałk walczą o obwodnicę

- O budowie obwodnicy Suwałk dyskutuje się już 33 lat. Dość jałowychdyskusji. Nie chcemy dalej ginąć. Jesteśmy zdeterminowani. Jeżelinatychmiast budowa obwodnicy Suwałk i  drogi ekspresowej Warszawa-Suwałki- Budzisko nie znajdzie się w rządowym programie budowy autostrad idróg ekspresowych nie zawahamy się przed blokadą drogi krajowej nr 8 idojazdu do przejścia granicznego w Budzisku - apelują mieszkańcy Suwałk iSuwalszczyzny.

 

Skoda Superb L&K kontra Peugeot 508 GT: Walka o premium

Producenci samochodów bardzo upodobali sobie hasło„premium” i coraz częściej swoje modele chcą umieszczać wkoszyku ustawionym na jednej z tych wyższych półek. Skoda SuperbLaurin & Klement oraz Peugeot 508 GT to dwa bardzo dobrze wyposażone auta,które chcą, by mówić o nich premium. Postanowiliśmy poszukodpowiedzi na  to, który z nich powinien walczyć o wyższąpółkę, a który być może już niczego udowadniać nie musi.

 

Ferrari FXX K: Hybrydowa bestia na tor

Plotki pojawiały się już od dawna, w Internecie krążyły rendery auta.Dziś Ferrari uśmiecha się do wszystkich, a szeroko do konkurencjiprezentując po raz pierwszy oficjalnie model FXX K, który bazuje na LaFerrari.

 

Wszystkie egzemplarze Ferrari FXX K sprzedane

Ferrari FXX K przygotowane na tor, czyli hybrydowa bestia zbudowana na bazie LaFerrari została zaprezentowana w zeszłym tygodniu. Teraz już wiemy, ilepowstanie aut i jaką cenę trzeba było zapłacić za każdy z egzemplarzy.

 

Ferrari zbuduje jeszcze ostrzejszą wersję FXX K

Patrząc na poprzednie modele spod znaku "XX" można sądzić, żeFerrari pokusi się o dostarczenie jeszcze mocniejszego La Ferrari niż modelFXX K. Mowa tu o ewentualnej wersji FXX K Evoluzione.

 

Ferrari FXX-K Evo - jeszcze bardziej ekstremalne

W trakcie imprezy Finale Mondiali na torze w Mugello Ferrari zaprezentowałonową wersję wyczynowego FXX-K - odmianę Evo.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022