Wyszukiwałeś:

komisja

. Znaleziono 470 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: komisja

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 470 wszystkich):

Unia zażąda systemu eCall

Miało być na zasadzie dobrowolności, ale najprawdopodobniej skończy sięwprowadzeniem środków nakazujących wdrożenie nowego samochodowegosystemu bezpieczeństwa eCall. Komisja Europejska ponownie i chyba już ostatniraz wezwała wszystkie kraje unijne, by te przyspieszyły wprowadzanierozwiązań, które doprowadziłyby do montowania w nowych pojazdachsystemu powiadamiania o wypadkach eCall.

 

Komisja Europejska przeciw kierowcom?

Końcówka ubiegłego roku była niezwykle istotna z punktu widzeniafunkcjonowania niemal całej branży motoryzacyjnej. Komisja Europejskaopublikowała bowiem projekty aktów prawnych dotyczących systemusprzedaży samochodów i usług serwisowych, które od 1 czerwca2010 roku mają zastąpić tzw. rozporządzenie GVO.

 

Unia żąda rejestracji "anglików"

Komisja Europejska postanowiła wezwać Polskę do usunięcia przeszkód wrejestrowaniu samochodów przystosowanych do ruchu lewostronnego. Grozinam nawet skierowaniem sprawy do Trybunału Sprawiedliwości UE.

 

Sprawdzą czy należała się pomoc dla Fiata

Komisja Europejska sprawdza czy słuszne jest przyznanie przez polskie władzepomocy na rzecz projektu realizowanego przez grupę Fiat w województwieśląskim. W ramach projektu produkowane mają być silniki benzynowe nowejgeneracji. Komisja ma wątpliwości, czy pomoc spełnia unijne wytyczne wsprawie pomocy dla dużych projektów inwestycyjnych z punktu widzeniaudziałów w rynku oraz zdolności produkcyjnych grupy Fiat. 

 

Polska pozwana za przeszkody w rejestracji "anglików"

Komisja Europejska skierowała sprawę przeciwko Polsce do EuropejskiegoTrybunału Sprawiedliwości za utrzymywanie przeszkód w rejestrowaniu wnaszym kraju pojazdów przystosowanych do ruchu lewostronnego.

 

Sprowadzanie aut będzie tańsze!

Wszystko wskazuje na to, że zbliża się kres pobierania 500-złotowej opłatyrecyklingowej od osób, które sprowadziły dla siebie auto używanezza granicy. Ministerstwo Środowiska przygotowało kolejny projekt zmianyprzepisów w kwestii recyklingu pojazdów, a Komisja Europejskagrozi skierowaniem sprawy do Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości, o ilePolska nie zmieni obowiązującego prawa.

 

Łatwiejsza rejestracja aut w UE

Rejestracja samochodu w innym państwie członkowskim dziś często stanowi nielada wyzwanie, które kosztuje nas wiele czasu, sporo gotówki, a itak zdarza się, że kończy się fiaskiem. Komisja Europejska zamierza z tymwalczyć, likwidując zbędną biurokrację, a tym samym znacząco ułatwiającten proces.

 

Komisja Europejska: Redukcja CO2 z korzyścią dla wszystkich

Komisja Europejska będzie chciała wprowadzić dalsze ograniczenia emisjidwutlenku węgla z samochodów osobowych i lekkich pojazdówdostawczych. Zaproponowane przez Komisję poziomy emisji CO2 miałyby zacząćobowiązywać od 2020 roku.

 

Komisja chce więcej przydatnych informacji dla kierowców

Komisja Europejska przyjęła w minionym tygodniu dwa rozporządzenia mające nacelu promowanie wprowadzenia "inteligentnych usług informacyjnych",takich jak ostrzeżenia w czasie rzeczywistym o niebezpiecznych warunkach nadrodze czy informowanie kierowców o bezpiecznych miejscach parkingowychdla samochodów ciężarowych.

 

Komisja Europejska idzie na rękę Polsce ale nie Polakom

Komisja Europejska opublikowała w końcu wypatrywaną od dłuższego czasudecyzję w sprawie wniosku o derogację przepisów dot. odliczania podatkuVAT od pojazdów nabytych przez przedsiębiorców. Komisja zgodziłasię z propozycją polskich władz i tym samym firma nabywająca samochódbędzie mogła odliczyć tylko 50% podatku naliczonego.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019