Wyszukiwałeś:

konotopa

. Znaleziono 199 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: konotopa

Spróbuj też wyszukać: A2 stryków konotopa konotopa-lotnisko drogi krajowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 199 wszystkich):

Umowa na A2 Stryków – Konotopa jeszcze w tym roku

Prawdopodobnie jeszcze w tym roku zakończą się negocjacje w sprawie budowyautostrady A2 na odcinku Stryków – Konotopa. Jak podała GeneralnaDyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, podpisanie umowy z wykonawcą jestplanowane na IV kwartał bieżącego roku.

 

Autostradą A2 do Warszawy

Mazowiecki Urząd Wojewódzki poinformował o wydaniu decyzjiśrodowiskowej na budowę około 45 km odcinka autostrady A2 od granicywojewództwa mazowieckiego do węzła Konotopa. Jest to kolejny krok wstronę zrealizowania autostradowego połączenia Łodzi i Warszawy.

 

GDDKiA: Przygotowania do A2 Stryków - Konotopa zgodne z planem

Pod koniec przyszłego tygodnia poznamy oferty cenowe złożone przezwykonawców w postępowaniach przetargowych na projekt i budowęautostrady A2 Stryków - Konotopa. Do 30 września 2009 roku, zgodnie zprzyjętym harmonogramem, zostanie zakończony proces wyboru wykonawcy prac.91-kilometrowy odcinek autostrady będzie gotowy do końca maja 2012 roku– zapewnia GDDKiA.

 

Wykonawcy A2 Stryków – Konotopa wybrani

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad rozstrzygnęła przetargina projekt i budowę autostrady A2 od Strykowa do Konotopy.  Ogólnykosztorys GDDKiA zakładał koszt inwestycji od Strykowa do Konotopy na poziomie5,7 mld złotych. Po zsumowaniu zwycięskich ofert na poszczególneodcinki, prognozowany koszt inwestycji to 3,2 mld zł. Oszczędność zatemmoże wynieść 2,5 mld zł. 91 kilometrowy odcinek autostrady A2 ma być gotowydo końca maja 2012 roku.

 

Jeszcze we wrześniu umowy na A2 Stryków – Konotopa

Krajowa Izba Odwoławcza wydała zgodę na podpisanie umów z wykonawcamiprojektu i budowy autostrady A2 Stryków – Konotopa przedostatecznym rozstrzygnięciem protestu dla odcinków A, B i C autostradyA2. Podpisanie umów jest planowane, zgodnie z przyjętym harmonogramem,pod koniec września br.

 

Prawie 40 mln zł dla zarządcy A2 Stryków - Konotopa

GDDKiA podpisała pierwszą umowę związana z realizacją autostrady A2 naodcinku Stryków – Konotopa. Jest to umowa związana z zarządzaniem kontraktem na projekt i budowę autostrady A2 od Strykowa doKonotopy, w tym pełnienie nadzoru nad projektowaniem i realizacjąrobót.

 

Nadszedł czas na autostradę do stolicy

Wkrótce budowa 91 kilometrowego odcinka autostrady A2 na trasieŁódź (Stryków) - Warszawa (Konotopa) stanie się faktem.Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała 28 wrześniaumowy na projekt i budowę tego strategicznego odcinka trasy. Harmonogram pracprzewiduje wybudowanie pięciu odcinków autostrady Stryków -Konotopa do końca maja 2012 r. Dzięki temu zapewnione będzie autostradowepołączenie Warszawa-Łódź-Poznań-Berlin.

 

A2 Stryków - Konotopa: pierwsze pozwolenia wydane

Pierwsze pozwolenia na budowę dla autostrady A2 Stryków – Konotopawydane. Niebawem podpisane zostaną kolejne. Budowa autostrady ruszy zgodnie zplanem na przełomie września i października 2010 roku – zapowiadaGDDKiA.

 

Autostrada A2 na Mazowszu w komplecie

Można budować cały fragment autostrady od granicy województwamazowieckiego do węzła Konotopa. Decyzję, zezwalającą na budowę ok. 14 kmodcinka C1 podpisał wojewoda mazowiecki. Ma ona rygor natychmiastowejwykonalności. Wcześniej (12 października) zostało wydane pozwolenie nabudowę 6 km odcinka C2 Koszt inwestycji to ok. 534 mln zł.

 

Wykonawcy wezwani do naprawy A2

Po ostatnich mrozach na autostradzie A2 między Łodzią a Warszawą pojawiłysię szczeliny w podbudowie asfaltowej. W ciągu 7 dni wykonawcy Autostrady A2Stryków-Konotopa mają przedstawić Generalnej Dyrekcji DrógKrajowych i Autostrad program naprawczy dla spękań powstałych w warstwachkonstrukcyjnych autostrady. Wszystkie naprawy zostaną wykonane na kosztwykonawców – informuje GDDKiA.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019