Wyszukiwałeś:

korczowa

. Znaleziono 89 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: korczowa

Spróbuj też wyszukać: korczowa rzeszow

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 89 wszystkich):

Kolejny krok w sprawie A4 Rzeszów – Korczowa

Minister środowiska wydał postanowienie dotyczące uzgodnień środowiskowychdla inwestycji związanej z budową autostrady A4 z Rzeszowa do granicy państwaw Korczowej. Kolejnym etapem będzie wydanie decyzji środowiskowej dla tegoodcinka A4.

 

Jest decyzja dla A4 Rzeszów – Korczowa

Rzeszowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpoinformował o wydaniu decyzji środowiskowej na budowę podkarpackiego odcinkaautostrady A4 z Rzeszowa do przejścia granicznego w Korczowej. Drogowcy chcąoddać trasę do użytku przed Euro 2012.

 

Ogłoszono przetarg na budowę A4

Rzeszowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpoinformował o ogłoszeniu przetargu na budowę autostrady A4 RzeszówKorczowa na odcinku Jarosław (węzeł Wierzbna) – Korczowa(granica państwa). Inwestycja będzie realizowana w systemie Projektuj i Buduj.

 

Przetargi w pełni: A4 Jarosław-Korczowa i S19 Stobierna-Rzeszów

Minął już termin składania wniosków przez firmy, które chcąbudować drogę ekspresową S19 pomiędzy Stobierną a Rzeszowem orazzaprojektować i budować autostradę A4 pomiędzy Jarosławiem a Korczową. Jakdobrze pójdzie umowy z wykonawcami zostaną podpisane w IV kwartale br.

 

Kolejny krok na drodze autostrady A4

Jest już decyzja lokalizacyjna dla autostrady A4 na odcinku Węzeł Przeworsk -Korczowa (Granica Państwa z Ukrainą)”. Ze względu na ważny interesspołeczny jakim jest budowa niezbędnej infrastruktury drogowej, niniejszejdecyzji nadano rygor natychmiastowej wykonalności.

 

Rusza pierwsza autostrada na Podkarpaciu!

29 października br. podpisana została pierwsza umowa na realizację autostradyA4 na odcinku Jarosław (W. Wierzbna) - Radymno. Budowa 25 km odcinka wyniesieponad 969 mln zł i potrwa do kwietnia 2012 roku.

 

Umowa na kolejne kilometry A4 do granicy z Ukrainą

Ostatni odcinek autostrady A4 do granicy z Ukrainą powstanie do kwietnia 2012roku – zapewnia GDDKiA, która podpisała właśnie umowęwykonawcą odcinka Radymno-Korczowa (gr. państwa). Wartość umowy to 818,5 mlnzł.

 

Cała autostrada A4 na Podkarpaciu w budowie

Już cała autostrada A4 na Podkarpaciu może być budowana. WojewodaPodkarpacki wydał ostatnią wymaganą decyzję zezwalającą na realizacjęautostrady dla ponad 4-kilometrowej sekcji odcinka autostrady A4Radymno-Korczowa, przy granicy z Ukrainą. Dla pierwszej sekcji liczącej 16,8km decyzję ZRID wydano 13 grudnia 2010r. Prace są już tam prowadzone.

 

Przygraniczny odcinek A4 ze wsparciem

Projekt "Budowa autostrady A-4 Rzeszów - Korczowa" otrzymałdofinansowanie unijne w ramach Programu Operacyjnego „Infrastruktura iŚrodowisko". Całkowity koszt zadania wyniesie ponad 4,75 mld złotych, akwota dofinansowania projektu wynosi przeszło miliard złotych.

 

Węzeł Korczowa na A4 już przejezdny

Kierowcy w końcu mogą korzystać z węzła Korczowa na autostradzie A4. Toostatni na terenie Polski zjazd z autostrady przed przekroczeniem granicypolsko-ukraińskiej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021