Wyszukiwałeś:

krajowa X

35 X

. Znaleziono 158 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: krajowa 35

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 158 wszystkich):

Ekspresówką za pięć lat

W ciągu pięciu lat powinien powstać odcinek drogi ekspresowej S-8,który połączy Białystok i Warszawę. Do tej pory prowadzono prace namazowieckiej części trasy. Teraz rozpoczęły się także przygotowania dorozbudowy części leżącej w województwie podlaskim.

 

Ponad 70 mln zł na świętokrzyskie krajówki

Na bieżący rok zaplanowano prace remontowe na dziewięciu odcinkachdróg krajowych w województwie świętokrzyskim, o łącznejdługości ponad 52 km. Roboty związane z odnową nawierzchni będą kosztowaćw tym roku ponad 70 mln zł.

 

8 miesięcy na obwodnicę Tyńca Małego

Wrocławski oddział GDDKiA otworzył oferty na budowę obwodnicy Tyńca Małegow ciągu drogi krajowej nr 35.. Do przetargu stanęło 12 firm. Najtańsząofertę o wartości ok. 60,5 mln zł złożyło konsorcjum firm HermanKirchner/Heilit Woerner, najdroższą zaś Mostostal Warszawa – ok. 86 mlnzł. GDDKiA na budowę obwodnicy planowała przeznaczyć ok. 111 mln zł.Obwodnica zostanie wybudowana w ciągu 8 m-cy od dnia podpisania umowy.

 

Prace drogowe na skrzyżowaniu dk 35 z AOW

Przy sprzyjającej pogodzie, od wtorku, 22 czerwca 2010 r. na drodze krajowej nr35, w miejscu gdzie trasa krzyżuje się z Autostradową Obwodnicą Wrocławiarozpoczną się prace drogowe polegające na budowie nasypu dla drogi krajowej35, która po przebudowie znajdzie się nad powstającą ObwodnicąAutostradową. Jeśli będzie padał intensywny deszcz, Wykonawca możerozpocząć prace dzień później.

 

Dwa lata na małą obwodnicę Świdnicy

Dolnośląska Służba Dróg i Kolei rozpisała dwuetapowy przetarg nabudowę tzw. małej obwodnicy Świdnicy. Nowa droga wojewódzka będziemiała długość ponad 3 km. Docelowo połączy węzeł komunikacyjny„Słotwina” (droga krajowa nr 35), znajdujący się w ciąguprojektowanej obwodnicy Świdnicy, z drogą wojewódzką nr 382prowadzącą w kierunku Strzegomia.

 

Obwodnica Tyńca Małego już przejezdna

W dniu wczorajszym dla ruchu otwarta została obwodnica Tyńca Małego, coułatwi nieco jazdę z Wrocławia na południe w kierunku granicy z Czechami.

 

Dwa lata na budowę małej obwodnicy Świdnicy

Mała obwodnica Świdnicy to nowy odcinek drogi o długości ponad 3 km wwojewództwie dolnośląskim. Docelowo połączy węzeł„Słotwina” (znajdujący się w ciągu projektowanej obwodnicyŚwidnicy - droga krajowa nr 35) z drogą wojewódzką nr 382 w kierunkuStrzegomia. Budowa potrwa dwa lata.

 

Wałbrzyska SSE wisi na jednej DK 35

Prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej, Toyota i inni inwestorzy z wałbrzyskiejstrefy ekonomicznej podpisali petycję do premiera Tuska. Wzywają go do pilnejmodernizacji zrujnowanej drogi krajowej nr 35, w przeciwnym wypadku komunikacjize strefą grozi rychły paraliż.

 

Objazdy w Sandomierzu

W związku z remontem oraz zamknięciem przejazdu kolejowego przez drogękrajową nr 77 (ulica Trześniowska ) w Sandomierzu wprowadzono objazdy.

 

Nie będzie S8 do granicy z Czechami, będzie droga 2+1

Mimo licznych protestów Dolnoślązaków, mimo licznychwypadków śmiertelnych, droga krajowa nr 8 w kierunku granicy czeskiejnie zostanie przebudowana do standardów ekspresówki. Ma zostaćjedynie zmodernizowana, by była bezpieczniejsza.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "krajowa 35".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019