Wyszukiwałeś:

l

. Znaleziono 15271 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: l

Spróbuj też wyszukać: mitsubiszy otlander 2005 LINKA SPRZEGLA RENAULT ESPACE III 2 0 8V audi a8l

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15271 wszystkich):

Żółty odstrasza

Prawdopodobnie większości z nas nie przypadnie do gustu samochód pomalowanyna żółto, lecz pewna brytyjska agencja ubezpieczeniowa przeprowadziłaciekawe badanie dotyczące 'chodliwości' samochodów uszeregowanych wedługkoloru, z której wynika, że auta w tym kolorze są najrzadziej kradzione.

 

Rajd Dolnośląski: Jedynka dla Kuzaja

Leszek Kuzaj i Craig Parry startujący w Peugeocie 207 S2000 otrzymali pierwszynumer startowy na liście zgłoszeń Rajdu Dolnośląskiego. Jest to ostatniarunda Rajdowych Mistrzostw Polski, która zostanie rozegrana nalegendarnych odcinkach wokół Polanicy Zdrój i Kłodzka.

 

RSMP: Bouffier nie po punkty, a dla kibiców

Zwycięzcy zawsze rywalizują do końca! – takie hasło przyświecazespołowi Peugeot Sport Polska Rally Team. Mimo, że Bryan Bouffier i XavierPanseri w samochodzie Peugeot 207 Super 2000 zapewnili już sobie końcowysukces w klasyfikacji Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, to jednakstaną na starcie Platinum 18. Rajdu Dolnośląskiego. Specjalnie dlakibiców.

 

Benzyna poniżej 3 zł/l!

Jeszcze nie tak dawno temu wszyscy zastanawiali się, czy zostanie przekroczonagranica 5 zł/l benzyny. A tymczasem w poniedziałek na jednej ze stacji wWielkopolsce litr benzyny 95 kosztował poniżej 3 zł/l.

 

Rajd Dolnośląski po nowej trasie

W Automobilklubie Ziemi Kłodzkiej trwają ostatnie przygotowania do finałowejrundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski – 20. RajduDolnośląskiego. Zawody te odbędą się w dniach 8-10 października i pojadąrównież jako podwójna runda Rajdowego Pucharu Polski (tzw. drugaliga). Iwona Petryla przepytała w wywiadzie dyrektora rajdu, Leszka Biegusa okilka aspektów związanych z tegoroczną eliminacją.

 

RSMP: Bębenkowie z tytułem Citroena

20. Rajd Dolnośląski zakończył sezon 2010 w Rajdowych SamochodowychMistrzostwach Polski. Siódmym zwycięstwem w Citroën Racing Trophypopisali się w okolicach Kłodzka bracia Michał i Grzegorz Bębenkowie –nowi Mistrzowie Polski w grupie R.

 

Kierowcy o Rajdzie Dolnośląskim

Czołowi, rajdowi kierowcy przygotowujący się do startu w kolejnej rundzieRajdowych Mistrzostw Polski, znalli chwilę, by wypowiedzieć się na tematnadchodzącego 21. Rajdu Dolnośląskiego. O to co mówią Kajetanowicz,Kuchar, Bębenek i Chuchała.

 

Chuchała przed Dolnośląskim: "Trzeba iść pełną klepą"

Kultowe odcinki Kotliny Kłodzkiej będą areną zmagań podczas 21. RajduDolnośląskiego (2-4.09), piątej odsłony RSMP 2011. Zawodnicy LOTOS - SubaruPoland Rally Team, Wojtek Chuchała i Kamil Heller, czyli jeden z najmłodszychduetów startujących w Mistrzostwach Polski, przystąpią do rajdu mocnozmotywowani po sukcesie w poprzedniej rundzie RSMP, 20. Rajdzie Rzeszowskim.

 

Kajetanowicz przed Rajdem Dolnośląskim

Rajd Dolnośląski to jeden z klasyków w kalendarzu RajdowychSamochodowych Mistrzostw Polski. Przez ostatnie trzy lata impreza kończyłasezon krajowych rozgrywek. Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran - reprezentanciLOTOS Dynamic Rally Team już szykują się do startu w piątej rundziepolskiego czempionatu.

 

Dłuższe Volvo S90 L trafi do Europy

Jakiś czas temu szwedzki producent zapowiedział przedłużoną wersję modeluS90, którą opracowano głównie z myślą o rynku chińskim.Okazuje się, że model trafi również poza granice Państwa Środka,gdzie jest produkowany. W tym również do Europy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023