Wyszukiwałeś:

leasing

. Znaleziono 461 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: leasing

Spróbuj też wyszukać: octavia rs tdi zagranicą największe leasing

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 461 wszystkich):

A może leasing w jenach?

Niepewna sytuacja na rynku finansowym, ciągłe podwyżki stópprocentowych sprawiają, że coraz większym zainteresowaniem wśródpolskich przedsiębiorców cieszy się leasing udzielany w... japońskichjenach.

 

Nowa propozycja leasingu - Leasing All Inclusive

VB Leasing Polska wprowadził na rynek nowy produkt – Leasing AllInclusive. Propozycja została przygotowana z myślą o każdej firmie i opierasię na włączeniu do standardowej oferty leasingu elementówcharakterystycznych dla ofert wynajmu długoterminowego.

 

Full Service Leasing coraz popularniejszy

Leasing samochodów firmowych z szerokim pakietem usług dodatkowychcieszy się coraz większą popularnością. Zwłaszcza w gronie klientówflotowych, którzy zyskują nie tylko optymalne finansowanie, ale ikomfort użytkowania. Przedsiębiorcy nie muszą troszczyć się o przeglądy,wymianę opon czy skomplikowane kwestie administracyjne.

 

Leasing dla kobiet

Z początkiem września br. VB Leasing przygotował z myślą o kobietach nowąpropozycję leasingu samochodowego - Lejdis Leasing.

 

Leasing konsumencki przed szansą

Trwają prace nad ustawą o kredycie konsumenckim, obejmującej swym zakresemrównież leasing prywatny. Zgodnie z jej postanowieniami po zakończeniuokresu leasingu klient będzie miał obowiązek kupna samochodu. Projektpowinien być przygotowany jak najszybciej, gdyż do 11 czerwca 2010 r. Polskajest zobligowana do przyjęcia unijnej dyrektywy obejmującej to zagadnienie.

 

Leasing konsumencki czeka na regulacje

Leasing długo traktowany był jako usługa zarezerwowana niemal wyłącznie dlafirm. Udział leasingu konsumenckiego w transakcjach leasingu na rynkuruchomości w naszym kraju wynosi zaledwie 1 procent, podczas gdy w Europie jestto 15 procent.

 

VB Leasing przystępuje do PZWLP

W czerwcu do Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów przystąpiłafirma VB Leasing Polska SA. To już szesnasta firma działająca w branżywynajmu i leasingu pojazdów w szeregach PZWLP.

 

Leasing konsumencki przed boomem?

Na zachodzie Europy stanowi dziś nawet 15 procent wszystkich umówleasingowych. W Polsce odsetek ten waha się w okolicach 0,1 proc. Mimo to, towłaśnie leasing konsumencki może stać się w niedalekiej przyszłościjednym z ważnych elementów, który może znaczącą wpłynąć nawzrost sprzedaży aut nowych w naszym kraju.

 

MAN Truck & Bus AG przejął EURO-Leasing

Firma EURO-Leasing, zajmująca się wynajmem pojazdów ciężarowych zdniem 1.4.2011 r. w całości została przejęta przez koncern MAN Truck &Bus AG. Dotychczas, firma MAN posiadała, w tej wiodącej niemieckiej firmiezajmującej się wynajmem pojazdów użytkowych, większościowy pakietudziałów w wysokości 50,1% a teraz nabyła pozostałe 49,9%udziałów.

 

Leasing przebija gotówkę i dystansuje kredyt

Spośród wielu sposobów finansowania samochodów firmowych,największym sprzymierzeńcem mikro, małych i średnich przedsiębiorstwokazał się leasing. Przy zakupie floty samochodowej korzysta z niego aż 65%firm.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021