Wyszukiwałeś:

lodzkie

. Znaleziono 488 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: lodzkie

Spróbuj też wyszukać: lodzkie s8 obwodnice Łodzi

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 488 wszystkich):

Wątek na forum: Nowa nawierzchnia na DK 79

Powinni wyremontowac droge 42 z Konskich do Skarzyska - jest w fatalnym stanie. A najbardziej - obudzcie sie wladze wojewodztwa! - droge wojewodzka z Konskich do Zarnowa. To po prostu ruina nie droga - zwl. w Modliszewicach - masakra!. Woj. Lodzkie swoj odcinek wyremontowalo.

 

Łódzkie zdąży na Euro

Minister Infrastruktury, Cezary Grabarczyk zaprezentował, podczas spotkania wUrzędzie Wojewódzkim w Łodzi, plany związane z rozbudowąinfrastruktury drogowej w województwie łódzkim. Rozmawiano przedewszystkim o priorytetach na Euro 2012.

 

Więcej pieniędzy na łódzkie drogi

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego poinformował oprzyjęciu uchwały o zwiększeniu nakładów na inwestycje związane zdrogami wojewódzkimi. W latach 2008-2013 drogowcy będą dysponowaćkwotą o ponad 1 mld zł większą niż zakładano.

 

Łódzkie inwestuje w drogi wojewódzkie

W ostatnich dniach grudnia 2008 roku uchwalony został budżetwojewództwa łódzkiego na rok 2009. Zakłada on najwyższe whistorii wydatki inwestycyjne. Najwięcej środków, bo aż ponad 222 mlnzł przeznaczono na modernizację dróg wojewódzkich.

 

Łódzkie: wyremontowana droga do remontu

Półtora miesiąca po remoncie drogę wojewódzką nr 480 w woj.łódzkim ponownie trzeba naprawiać. Nowy asfalt pęka tak, żewyremontowany odcinek nadaje się znowu do wymiany. 

 

Łódzkie: Odnowią DK 70

W połowie czerwca powinny ruszyć prace na DK 70 w woj. łódzkim. Pracena około 16 kilometrach potrwają do połowy listopada br., w tym czasienależy więc spodziewać się na tej trasie utrudnień.

 

Łódzkie: przebudują drogę wojewódzką nr 725

Przebudowany zostanie 10-kilometrowy odcinek drogi wojewódzkiej nr 725pomiędzy Rawą Mazowiecką i granicą województwa łódzkiego.Wartość prac, które wykona Skanska wyniesie prawie 33 mln zł.

 

Można budować ostatnie „łódzkie” odcinki A-2

Najprawdopodobniej na przełomie września i października robotnicy rozpocznąbudowę dwóch odcinków autostrady A-2 Stryków –Konotopa. Wojewoda łódzki podpisała pozwolenia na budowę.92-kilometrowa autostrada A2 połączy Stryków z Konotopą w czerwcu 2012roku. Inwestycja w skład której wchodzi 5 odcinków zostaniezrealizowana kosztem 3,2 mld zł.

 

Łódzkie: na DW479 zakończono już remont

Zakończono prace modernizacyjne na drodze wojewódzkiej nr 479.Kierowcom  oddano do użytkowania odnowiony odcinek Rossoszyca - Czartki.

 

Nowe łódzkie węzły

Znane są już ostateczne nazwy węzłów drogowych na autostradach idrogach ekspresowych w województwie łódzkim. Łącznie naautostradach A1, A2 i drogach ekspresowych S8 i S14 w województwiełódzkim znajdzie się 60 węzłów drogowych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022