Wyszukiwałeś:

lpg

. Znaleziono 746 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: lpg

Spróbuj też wyszukać: instalacja gazowa gaz lpg passat 1997 1 6

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 746 wszystkich):

Opel stawia na LPG

Również i Opel stanie wkrótce w szeregi producentów,którzy będą starali się ograniczyć negatywny wpływ samochodówna nasze środowisko. Na początek Corsa, a sukcesywnie kolejne cztery modeleOpla będą dostępne w wersji LPG ecoFLEX.

 

LPG - wciąż jeszcze się opłaca

Ostatnia obniżka cen paliw okazała się tylko chwilowa i obecnie ponowniekierowcy na stacjach benzynowych muszą się liczyć z poważnymi wydatkami. Ichoć podwyżki dotknęły wszystkie najpopularniejsze paliwa - także LPG - tojednak wciąż autogaz jest najkorzystniejszą opcją. Czy jednak w każdymprzypadku montaż instalacji gazowej jest opłacalny?

 

Skoda z LPG. Kupisz?

W związku ze stale rosnącymi cenami paliw, obserwowany jest trend wzrostupopularności samochodów wyposażonych w instalację LPG. Skodazanotowała 85-procentowy wzrost sprzedaży samochodów z instalacją LPGw 2011 roku, w porównaniu do roku 2010.

 

LPG bywa kosztowne

Wielu użytkowników samochodów decyduje się na instalację LPG zprostej przyczyny oszczędności. Jednak jak to w życiu nieraz bywa, coś comiało pomóc nam oszczędzać, generuje dodatkowe koszty. Zobaczmy zatemco się może zepsuć w instalacji LPG i czy warto się obawaiać. 

 

LPG zimą to tylko problemy?

Zima to ciężki okres dla wielu podzespołów samochodowych. Wychodząwtedy wszystkie niedomagania. Szczególnie gdy nasze auto jest wyposażonew instalację LPG, dużo łatwiej o przykrą niespodziankę rano, gdy akuratbędziemy się spieszyć do pracy.

 

Chevrolet Cruze LPG: Opcja rozsądna

Pomysłów na oszczędności w świecie motoryzacji jest kilka, alewciąż najpopularniejszym i zarazem najefektywniejszym rozwiązaniem jest opcjazasilania gazem. Dlatego też niektórzy producenci, chcąc wyjśćnaprzeciwm oczekiwaniom klientów, oferują dedykowane instalacje gazuLPG. Przyjrzeliśmy się, jak taki mariaż działa w przypadku Chevroleta Cruzesedan.

 

Opel Astra Sports Turer LPG: Prawie 1200 km zasięgu

Samochód zasilany poprzez instalację LPG to wciąż poważnaalternatywa na rynku. Na polskim rynku oferta nowych samochodów zfabryczną instalacją jest bogata. My postanowiliśmy sprawdzić Astrę Sport Turer z silnikiem 1.4 turbo wspomaganą przez fabryczną instalację gazową.

 

Auta z LPG - wciąż mamy obawy

Choć eksploatacja samochodu z instalacją LPG pozwala zaoszczędzić nawet do40 proc. kosztów na każdy kilometr w stosunku do aut z silnikamibenzynowymi, wciąż takie rozwiązanie budzi u wielu kierowcówróżne obawy. Czy słusznie?

 

Dacia Duster z fabryczną instalacja LPG

Dacia wprowadza do oferty nowy silnik TCe 100 LPG, który może być zasilany zarówno benzyną, jak i montowaną fabrycznie instalacją LPG.

 

Dacia oferuje instalację LPG za 1000 zł

Modele Dacii z silnikiem TCe 100 dostępne są z fabrycznie montowanąinstalacją LPG, która wymaga niedużej dopłaty.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021