Wyszukiwałeś:

lubelskie

. Znaleziono 312 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: lubelskie

Spróbuj też wyszukać: VOLKSWAGEN T4 Luzino pow wejcherowo lubelskie drogi

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 312 wszystkich):

Remonty na trasie Żyrzyn - Puławy - Annopol

W drugiej dekadzie sierpnia nastąpiło przekazanie placów budowy trzechodcinków inwestycji drogowych na Lubelszczyźnie. Inwestycje w ciągu drogiwojewódzkiej nr 824 Żyrzyn - Puławy - Opole Lubelskie - Annopol realizowanesą przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie. Łączny koszt zadań wyniesieblisko 16 mln zł.

 

Biała Podlaska - Wisznice po remoncie

Oddano do użytku zmodernizowaną drogę wojewódzką nr 812 na odcinku BiałaPodlaska - Wisznice o łącznej długości 31 km. Inwestycja o wartości około26 mln zł trwała prawie rok.

 

Polskie drogi najniebezpieczniejsze w Europie

Na liście 20 regionów UE, w których dochodzi do największejliczby śmiertelnych wypadków drogowych, zaraz po trzech regionach Grecjiznalazły się cztery polskie województwa: warmińsko-mazurskie,świętokrzyskie, podlaskie i lubelskie. Ogółem Polska, ze średnio 476ofiarami śmiertelnymi wypadków na milion pasażerów, zajmujepiąte miejsce w UE za Łotwą (752), Rumunią (749), Litwą (571) i Słowacją(507) pod względem ofiar na drogach.

 

Podzielili pieniądze na drogi lokalne

W ubiegły piątek komisje wojewódzkie zakończyły ocenęwniosków o dofinansowanie inwestycji w ramach Narodowego ProgramuPrzebudowy Dróg Lokalnych 2008-2011. Już wiadomo, które gminy ipowiaty otrzymają pierwsze pieniądze na modernizację dróg.

 

1,2 mld zł na lubelskie inwestycje drogowe

W tym roku lubelscy drogowcy będą dysponować czterokrotnie większymi niż wubiegłym roku środkami na realizację inwestycji drogowych. W planach jestm.in. rozpoczęcie budowy obwodnic Kraśnika i Kocka oraz przebudowa drogikrajowej nr 17.

 

Przebudowa mostu na DK 74

11 maja rozpoczęły się prace związane z przebudową mostu przez rzekęBiała Łada w ciągu drogi krajowej nr 74 (woj. lubelskie). Prace wiążą sięz utrudnieniami dla kierowców, które potrwają do grudnia br.

 

Lubelskie - ruszają przebudowy dróg

Kierowcy podróżujący przez Lubelszczyznę zdążyli się jużprzyzwyczaić do trwających od ubiegłego roku utrudnień na drogach krajowychnr 2 i 17, a tymczasem ruszają kolejne przebudowy. Prace rozpoczęły się jużna dwóch następnych trasach, a lada chwila ruszą na jeszcze trzech.Drogowcy wyremontowane odcinki oddadzą do użytku przed końcem listopada(tylko w jednym przypadku kontrakt zakończy się w przyszłym roku).

 

Wszystkich Świętych: komunikacyjny horror - kilkaset utrudnień na głównych drogach

Jak co roku w Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki trzeba się liczyć zogromnym natężeniem ruchu drogowego. Spora część osób, by odwiedzićcmentarze będzie musiała przyjechać z odległych stron Polski, co znajdzieodzwierciedlenie na krajowych szlakach komunikacyjnych.  A tu kumulacjaprac i zmiany organizacji ruchu mogą spowodować, że w te dni czekakierowców komunikacyjny horror. Warto zatem przed podróżąprześledzić informacje o utrudnieniach i zmianach w organizacji ruchusamochodowego i poszukać trasy alternatywnej.

 

Lubelskie: megaprojekt rozpoczęty

W powiecie krasnostawskim (woj. lubelskie) ruszyła realizacja megaprojektudrogowego. W ramach wspólnego przedsięwzięcia powiatów ziemskichwojewództwa lubelskiego do końca przyszłego roku m.in. zostanieprzebudowanych lub zbudowanych 155 kilometrów dróg, 48kilometrów chodników, 134 skrzyżowania oraz 10,5 kilometraścieżek rowerowych i ciągów pieszo-rowerowych. Realizacja projektu makosztować ponad 186,5 mln zł.

 

Most połaczy lubelskie z mazowieckim

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie ogłosił przetarg na budowęmostu na Wiśle w miejscowości Kamień. Nowa przeprawa połączywojewództwo lubelskie z mazowieckim. Inwestycję sfinansuje ProgramRozwój Polski Wschodniej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021