Wyszukiwałeś:

lubuskie X

projekty X

drogowe X

wielkopolskie X

autostrada X

a2 X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: lubuskie projekty drogowe wielkopolskie autostrada a2

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Zdążyć z autostradą A2

Począwszy od ostatniego kwartału 2006 r. trwają intensywne rozmowy ze stronąrządową na temat budowy autostrady A2 na odcinku Nowy Tomyśl –Świecko. Autostrada Wielkopolska S.A. - wykonawca i koncesjonariusz uważa, zetermin jest realny ale prace muszą ruszyć jeszcze w tym roku.

 

Ustalenia w sprawie budowy A-2

Ministerstwo Infrastruktury poinformowało, że 22 grudnia bieżącego rokuzostało podpisane porozumienie w sprawie budowy ostatniego zachodniego odcinkaautostrady A-2.  Jeśli wszystkie działania będą przebiegać zgodnie zharmonogramem, to droga powstanie do 2010 roku.

 

Autostrada Wielkopolska wybuduje A2 do granicy

Zakończyły się negocjacje prowadzone między stroną publiczną ispółką Autostrada Wielkopolska, które dotyczyły budowyautostrady A2 z Nowego Tomyśla do Świecka. Firma ma wybudować ten odcinektrasy za blisko 1,3 mld euro. Praco powinny zakończyć się pod koniec 2011roku.

 

A2 Świecko – Nowy Tomyśl coraz bliżej

Koncesjonariusz autostrady A2, firma Autostrada Wielkopolska S.A., którabędzie budować lubuski odcinek drogi, złożyła pierwsze wnioski o wydaniepozwolenia na rozpoczęcie realizacji inwestycji. Harmonogram zakładarozpoczęcie budowy już w kwietniu bieżącego roku.

 

W kwietniu ruszy budowa A2 do Świecka

Najprawdopodobniej już w kwietniu bieżącego roku rozpocznie się budowazachodniego odcinka autostrady A2 z Nowego Tomyśla do Świecka. W tej chwilitrwa oczekiwanie na wydanie pozwolenia na budowę tego ponad 105 km fragmentutrasy. Inwestorem jest spółka Autostrada Wielkopolska.

 

Francuzi dofinansują budowę A2?

Zgodnie z planem już w kwietniu ma ruszyć budowa autostrady A2 Świecko-NowyTomyśl. Zanim jednak do tego dojdzie, koncesjonariusz, czyli AutostradaWielkopolska, musi mieć zagwarantowane środki finansowe na realizację tejinwestycji.

 

Będzie kredyt na A2

Do końca marca bieżącego roku Autostrada Wielkopolska S.A. ma uzgodnić zbankami finansowanie budowy zachodniego odcinka autostrady A2 z Nowego Tomyślado Świecka. Już w najbliższych dniach ma zostać sfinalizowana umowa zEuropejskim Bankiem Inwestycyjnym.

 

Wszystkich Świętych: komunikacyjny horror - kilkaset utrudnień na głównych drogach

Jak co roku w Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki trzeba się liczyć zogromnym natężeniem ruchu drogowego. Spora część osób, by odwiedzićcmentarze będzie musiała przyjechać z odległych stron Polski, co znajdzieodzwierciedlenie na krajowych szlakach komunikacyjnych.  A tu kumulacjaprac i zmiany organizacji ruchu mogą spowodować, że w te dni czekakierowców komunikacyjny horror. Warto zatem przed podróżąprześledzić informacje o utrudnieniach i zmianach w organizacji ruchusamochodowego i poszukać trasy alternatywnej.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "lubuskie projekty drogowe wielkopolskie autostrada a2".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019