Wyszukiwałeś:

lubuskie

. Znaleziono 362 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: lubuskie

Spróbuj też wyszukać: s3 dolnośląskie województwo dk3 kujawsko pomorskie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 362 wszystkich):

S3 - Środkowoeuropejski Korytarz Transportowy

Porozumienie w sprawie utworzenia Środkowoeuropejskiego KorytarzaTransportowego ( w Polsce droga S3) podpisały województwadolnośląskie, lubuskie i zachodniopomorskie oraz regiony Szwecji, Czech iSłowacji.

 

Lubuska S3 coraz bliżej

Do końca roku będzie gotowa dokumentacja pod budowę trasy S3. Jeślirobotnikom nie staną na drodze archeologiczne wykopaliska, już za trzy lataodcinek z Gorzowa do Szczecina skróci się aż o 8,5 km i będzie gomożna przejechać w niespełna godzinę.

 

Lubuskie trasy powstaną przed Euro 2012?

Do 2012 roku na terenie województwa lubuskiego zaplanowano budowęodcinków dwóch ważnych tras autostrady A2 i drogi ekspresowej S3.Podczas konferencji prasowej Helena Hatka, Wojewoda Lubuski, podsumowaładotychczasowe prace i zapewniła, że drogi powstaną na czas.

 

Lubuskie przymierza się do remontów

Zarząd Województwa Lubuskiego podjął uchwałę w sprawie przygotowaniado realizacji projektów Zarządu Dróg Wojewódzkich w ramachLubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.

 

Wakacyjny raport utrudnień na drogach krajowych

Wakacje to czas urlopów, ale też wzmożonej aktywności ekip budującychi remontujących drogi. Niestety ze zwiększoną aktywnością służbdrogowych, łączą się utrudnienia dla kierowców. Przed wakacyjnąpodróżą warto wziąć pod uwagę lokalne remonty dróg,zamknięte trasy i objazdy i uzbroić się w cierpliwość…

 

Firmy motoryzacyjne wśród "Filarów Polskiej Gospodarki"

W gronie laureatów VI edycji konkursu Filary Polskiej Gospodarkiznalazły się firmy z sektora motoryzacyjnego. Konkurs corocznie organizowanyjest przez dziennik Puls Biznesu.

 

S3 – priorytet z kilkunastoletnim poślizgiem

Budowa drogi ekspresowej S3 jest w planach już kilkanaście lat, jednak nadalnie wiadomo kiedy wreszcie trasa połączy północ i południe kraju.Problem dotyczy „priorytetowej inwestycji” jaką od lat jest budowaS3 na odcinkach Nowa Sól - Legnica - Lubawka oraz obwodnicy Bolkowa.Inwestycja miała zakończyć się za dwa lata. Jej realizacja zaawansowana jestfinansowo, dokumentacyjnie, koncepcyjnie i projektowo. Jednak z opublikowanegorządowego Programu Budowy Dróg Krajowych na lata 2011-2015 wynika, żejej budowę trzeba znowu przełożyć na później.

 

Indyjski inwestor w zielonogórskim Lumelu

Minister Skarbu Państwa podpisał z Rishabh Instruments Private Limited zsiedzibą w Nashik (Indie), umowę sprzedaży pakietu 85% akcji w spółceLubuskie Zakłady Aparatów Elektrycznych „Lumel” S.A. zsiedzibą w Zielonej Górze.

 

Wątek na forum: S3 - priorytetem

"jaką kwotę Lubuskie pozyska na drogę?" a czemu kase dostaje Lubuskie skoro cala droga jest prawie w Dolnoskaskim? ~ttww

 

Nowy most na Nysie

Mieszkańcy polsko-niemieckiego pogranicza mają do dyspozycji nowy mostłączący miejscowości Coschen i Żytowań (woj. lubuskie).

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021