Wyszukiwałeś:

man X

scania X

. Znaleziono 81 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: man scania

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 81 wszystkich):

Koniec współpracy Scani z MAN

Scania postanowiła rozwiązać umowę kooperacyjną z niemieckim producentempojazdów użytkowych, firmą MAN. Współpraca do tej pory dotyczyławspólnego rozwoju w produkcji osi i skrzyń biegów.

 

Scania w rękach MAN`a?

Producent samochodów ciężarowych MAN zamierza wchłonąć szwedzkiego rywala,firmę Scania. Tym posunięciem zamierza zostać liderem europejskiego rynku,aby w następnej kolejności stanąć oko w oko z globalnymi rywalami.

 

Scania ponownie odrzuca ofertę MAN-a

Szwedzki producent pojazdów użytkowych, Scania odrzucił wartą 10,3 mld euroofertę przejęcia marki przez niemiecki koncern MAN. Zdaniem szefostwa Scaniipropozycja złożona przez Niemców nie odwzorowywała prawdziwej wartościfirmy.

 

Scania składa kontrofertę MAN

Negocjacji na linii Scania-MAN ciąg dalszy. Po odrzuceniu oferty niemieckiegokoncernu, szwedzka Scania przedłożyła propozycję nowej umowy o możliwościjej przejęcia przez MAN.

 

Nie będzie wyższej oferty dla Scanii

MAN, producent pojazdów użytkowych, nie zamierza podnosić oferty na wykupszwedzkiej marki Scania. Niemiecka firma w pokerowej grze o wykup pakietu akcjiScanii stawia coraz twardsze warunki.

 

Scania zwiększa produkcję silników

Światowy lider w dziedzinie produkcji pojazdów ciężarowych (pow. 16t DMC),szwedzka firma Scania, zamierza nabyć fabrykę GM Powertrain i w ten sposóbzwiększyć zdolności produkcyjne w zakresie produkcji silników.

 

MAN ponownie skupuje akcje Scanii

Kolejna rozdanie w pokerze o przejęcie Scanii. MAN zwiększył swójudział w spółce szwedzkiego producenta do 15,57%.

 

Alians VW, MAN i Scanii coraz bliżej?

Po długiej dyskusji i serii niepowodzeń Volkswagen wreszcie porozumiał się zproducentem pojazdów użytkowych, firmą Scania i wkrótce przejmiepakiet większościowy akcji szwedzkiej marki. Na chwilę obecną Niemcy sągotowi zwiększyć swój udział do 68,6%. Coraz bardziej możliwe jestpowstanie aliansu trzech firm z branży pojazdów użytkowych Scanii,MAN-a i brazylijskiego oddziału pojazdów użytkowych VW.

 

Scania i 120 tys. ciężarówek rocznie

Scania chce zwiększyć produkcję sowich ciężarówek. Szwedzka firmazamierza do 2020 roku produkować rocznie 120 000 pojazdów.

 

Scania i MAN będą mieć wspólne skrzynie biegów

Firmy Scania oraz MAN będą korzystać z tych samych skrzyń biegów doswoich modeli z segmentu ciężkich pojazdów użytkowych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "man scania".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019