Wyszukiwałeś:

mazda X

6 X

. Znaleziono 736 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: mazda 6

Spróbuj też wyszukać: mazda 6 kombi MAZDA 3 mazda 6 opinie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 736 wszystkich):

Mazda 6 ze swoją gwiazdą

Do sprzedaży na polskim rynku trafiła specjalna wersja modelu Mazda 6. WersjaHoshi (z jap. "gwiazda") wyróżnia się kilkoma atrakcyjnymielementami wyposażenia.

 

Wątek na forum: Mazda 6

Mazda 6? Wspaniały samochód! Taki zoom -zoom :) Za tym sformułowaniem kryje się połączenie japońskiej technologii, śmiałego designu i przyjemności z prowadzenia pięknego samochodu. Zoom-Zoom to emocje, które pamiętamy z dzieciństwa: radości, ekscytacji, zachwytu... ~ToMasz

 

Mazda 6 kombi: Lubi zaskakiwać

Moja znajomość japońskiego sprowadza się do kilku wyrazów: seppuku,harakiri, konnichiwa czy kamikaze. A właściwie sprowadzała. Bowiem potygodniu spędzonym za kierownicą Mazdy 6 moje słownictwo językapotomków samurajów zostało nieco wzbogacone. I jestem pewien, żepozostanie mi ono na dłużej w pamięci, tak jak zresztą i sama"szóstka", która zaskoczyła mnie pod wielomawzględami.

 

Wątek na forum: Mazda 6 kombi: Lubi zaskakiwać

niezła laurka, ale czy faktycznie mazda 6 to aż tak dobre auto, aż mnie korci by to sprawdzić na własnej skórze ~super mario

 

Mazda 6 wyróżniona za design

Najnowsza generacja Mazdy 6 została uhonorowana tegoroczną nagrodą "RedDot", przyznawaną modelom wyróżniającym się wyjątkowąstylizacją nadwozia.

 

Mazda 6 wjeżdża w 2015 rok w nowej odsłonie

Aktywność Mazdy na salonie samochodowym w Los Angeles jest imponująca. Pozapremierą zupełnie nowych modeli CX-3 i MX-5, Japończycy wprowadzają zmiany wklasie średniej - oto Mazda 6 po face liftingu.

 

Premiera Mazda 6 2015

Ciężko jest obalić stwierdzenie, że Mazda 6 w momencie debiutu byłanajładniejszym przedstawicielem segmentu D, a już na pewno górowaławyglądem wersji kombi nad konkurencją. W tym roku nadszedł czas na lifting,czyli debiut Mazdy 6 2015.

 

Wątek na forum: Mazda 6 (5 letnia) czy warto???? :-)

Witam wszystkich, Proszę o opinie apropos Mazdy 6. Czy warto kupić taką z 5 letnim przebiegiem, czy jest wadliwa, czy drogie naprawy, na jakie części zwracać uwagę, co się psuje, jak o nią dbać, czy warto kombi a może nie, bo wózek w rodzinie? :-) Uprzejmie dziękuję za wyczerpujące i rzetelne i...

 

Wątek na forum: Mazda 6 wjeżdża w 2015 rok w nowej odsłonie

Mazda 6 w stylu KODO - aktualne marzenie. Pod maską tez nie ma co narzekać. Ja właśnie jestem umówiony na jazdę próbną i przejadę się tym autkiem (wersja 2,0 165km). ~Karolex

 

Mazda 6 wchodzi do salonów

Odświeżona Mazda 6 swoją polską premierę miała podczas kwietniowych targów motoryzacyjnych Poznań Motor Show 2018. Teraz auto wchodzi do salonów. Co zmieniło się w nowej „szóstce”?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "mazda 6".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021