Wyszukiwałeś:

mazda

. Znaleziono 2228 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: mazda

Spróbuj też wyszukać: mazda 6 mazda 2 mazda 3

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2228 wszystkich):

800-tysięczna Mazda MX-5

W ciągu 17 lat i 9 miesięcy od momentu rozpoczęcia produkcji modelu MazdaMX-5, sprzedawanego w Japonii jako Roadster, łączna liczba egzemplarzy, którazjechała z taśm montażowych przekroczyła już 800 tys. sztuk.

 

Mazda wraca do Polski!

"Mamy obecnie idealny moment, by ponownie stworzyć w Polsce siećsprzedaży naszych samochodów" - te słowa Jamesa Muira, prezesa MazdaMotor Europe, z całą pewnością ucieszą niejednego kierowcę czy fanamotoryzacji. Po trzech latach nieobecności na polski rynek powróci oficjalneprzedstawicielstwo japońskiej marki Mazda!

 

Mazda 5: Joker w talii minivanów

Choć nie ma tu takiego ścisku jak wśród kompaktów, to jednaksegment minivanów również obfituje w sporą dawkęróżnych propozycji. Czy Mazda 5, która nie jest tu jednym zliderów pod względem wyników sprzedaży, stanowi ciekawąpropozycję dla poszukujących nieco innej alternatywy? Sprawdziliśmy.

 

Mazda 3: Dynamika i elegancja

Elegancki styl czy może jednak sportowy charakter? Przed takim dylematemczęsto stają producenci przed stworzeniem nowego modelu. A może zerwać z tymutartym schematem i spróbować połączyć jedno z drugim? Propozycjakusząca, ale czy łatwa do wykonania? Wydaję się, że taką właśniepróbę podjęła Mazda wraz z wprowadzeniem na rynek drugiej generacji"trójki".

 

Mazda 3 MPS: Mazda Potrafi Szybko

Przez zdecydowanie większy czas swojej aktywności zawodowej, japońscyinżynierowie pochłonięci są budowaniem aut hybrydowych. W weekendy mająjednak chwilkę aby uciec od jakże chwytliwego obecnie tematu oszczędności .I dobrze, bo dzięki temu po ulicach mogą jeździć takie samochody jak Mazda 3MPS.

 

Mazda 6 Kombi: Urodzona w Japonii

W segmencie D jest już od paru dobrych lat ciasno, a na dodatek konkurencjawalczy zajadle. Mazda zaprezentowała parę lat temu odnowiony samochódsygnowany cyferką 6, który jest ładniejszy od Mondeo, solidniejszy odPassata i kosztuje więcej niż Avensis.

 

Po 20 latach Mazda powraca do Le Mans

W 2011 roku przypada 20. rocznica zwycięstwa Mazdy w najbardziej wymagającymwyścigu świata, 24-godzinnym wyścigu w Le Mans. W 1991 roku Mazda zostałapierwszym i jedynym japońskim producentem samochodów, któryodniósł w nim zwycięstwo.

 

Mazda CX-30. Znamy polskie ceny

Nowy SUV w gamie japońskiego producenta – Mazda CX-30 – wchodzi dosprzedaży. Importer podał właśnie pełny cennik modelu.

 

Mazda 3 TCR. Nowa wyścigowa broń

Mazda Motorsports zaprezentowała najnowszy element swojego programu sportów motorowych, przedstawiając całkowicie nowy samochódwyścigowy – Mazdę 3 TCR.

 

Mazda odświeża ofertę na 2020 rok

W 2020 roku Mazda wprowadzi przełomowy model – elektrycznego SUV-a MX-30.Marka świętować też będzie 100. rocznicę powstania.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020