Wyszukiwałeś:

mazowieckie X

inwestycje X

drogowe X

most X

droga X

inwestycja X

przebudowa X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: mazowieckie inwestycje drogowe most droga inwestycja przebudowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Nowa ul. Wyszogrodzka do mostu w Płocku

Już w najbliższych dniach rozpocznie się przebudowa ul. Wyszogrodzkiej wPłocku. Inwestycja na Wyszogrodzkiej (od ul. Granicznej do al. Jana Pawła) torealizacja V odcinka dróg dojazdowych do nowego mostu na Wiśle wPłocku. Prace potrwają do końca września br.

 

Otwarto kolejny odcinek S7

Oddano do użytku kolejny odcinek drogi ekspresowej S7. Przebudowa ruchliwejdrogi krajowej nr 7 do parametrów trasy ekspresowej na odcinku blisko 16km kosztowała ponad 456 mln zł. Do 2012 roku ekspresowa siódemka mapołączyć Kraków, Warszawę i Gdańsk.

 

Obwodnica Wyszkowa już gotowa

W ubiegły piątek 14 listopada 2008 roku oddano do użytku nową obwodnicęWyszkowa w ciągu drogi ekspresowej S8. Blisko 13 km fragment trasy kosztowałokoło 262 mln zł. Również w tym roku planowane jest zakończenie pracna odcinku S8 Radzymin - Wyszków.

 

Warszawa: Rusza przebudowa Modlińskiej

Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych w Warszawie poinformował o podpisaniuumowy na przebudowę odcinka ul. Modlińskiej od mostu generała Grota -Roweckiego za Kanał Żerański. Trasa znajduje się w ciągu drogi krajowej nr61. Prace potrwają dwa lata.

 

DK 63 - Orzysz przebudowa

Trwa przebudowa drogi krajowej nr 63 pod Orzyszem (warmińsko-mazurskie). Robotytrwają wzdłuż drogi Orzysz-Grądy na odcinku 2,2 kilometra. Po remonciepoprawi się bezpieczeństwo jazdy. Utrudnienia potrwają najpóźniej dokońca kwietnia.

 

Droga i most przez Pilicę jak nowe

W województwie mazowieckim przebudowana będzie droga i most przezPilicę w miejscowości Biejków. Prace o wartości prawie 3,8 mln złpotrawją do listopada br. Inwestycja będzie realizowana w granicach ObszaruNatura 2000 oraz Obszaru Krajobrazu Chronionego Doliny rzeki Pilicy iDrzewiczki.

 

Trwa przebudowa DW 637 na trasie Warszawa - Węgrów

W lipcu Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawierozpoczął przebudowę 35 km drogi wojewódzkiej nr 637 relacji Warszawa– Węgrów, na odcinku od Stanisławowa do Węgrowa. Planowanytermin zakończenia inwestycji to październik 2013 r. Droga wojewódzkanr 637 jest bardzo ważnym połączeniem Warszawy ze wschodnią częściąMazowsza.

 

Most w Konstancinie otwarty

Drogowcy zakończyli budowę nowego obiektu mostowego w Konstancinie w ciągudrogi wojewódzkiej nr 724. Łączny koszt inwestycji to ponad 55 mln zł.

 

Most na Jeziorce

Drogowcy zakończyli budowę nowego obiektu mostowego w ciągu drogiwojewódzkiej nr 724 w Konstancinie-Jeziornie. Budowa mostu na rzeceJeziorce jest jednym z elementów przebudowy drogi z Warszawy doGóry Kalwarii na długości 17 km. Łączny koszt inwestycji to ponad 5mln zł.

 

Płocki most czeka na remont

Zgodnie z wieloletnim planem inwestycyjnym, remont mostu im. LegionówMarszałka Józefa Piłsudskiego w Płocku był planowany na 2013 r.Ostateczna decyzja w sprawie terminu przeprowadzenia remontu będzie jednakwynikała z możliwości budżetu miasta. Obecnie nie ma zarezerwowanychśrodków w budżecie na realizacje tej inwestycji w 2012 r., natomiast wtym roku zapadnie decyzja, czy most będzie remontowany w 2013 r. i z jakichźródeł będzie finansowany remont. Dotychczasowy szacunkowy kosztinwestycji to 11-12 milionów złotych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "mazowieckie inwestycje drogowe most droga inwestycja przebudowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022