Wyszukiwałeś:

mazowieckie

. Znaleziono 1027 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: mazowieckie

Spróbuj też wyszukać: mazowieckie s61 warszawa warszawa puławska2

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1027 wszystkich):

Wątek na forum: Przebudowa drogi nr 560 Brodnica – Sierpc

Z Brodnicy do Rypina są tylko 24km - skąd więc podana w artykule odległość 32km? Z moich informacji wynika, że mają być remontowane jeszcze inne odcinki DW560 - min. w powiecie sierpeckim (mazowieckie) odcinek od Bonisławia w stronę Sierpca. Czy ktoś jeszcze jest w stanie to potwierdzić?

 

Rondo Starzyńskiego z funduszy unijnych

Przebudowa Ronda Starzyńskiego na warszawskiej Pradze, zakładająca m.in.budowę wiaduktów, będzie największą inwestycją drogową na Mazowszu.

 

Atrakcyjność inwestycyjna Polski

Śląskie, mazowieckie i małopolskie są najbardziej atrakcyjne inwestycyjnie -wynika z raportu "Atrakcyjność inwestycyjna województw i podregionówPolski 2005" opublikowanego przez Instytut Badań nad Gospodarką i PolskaAgencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych.

 

Wojsko pomoże przy Trasie Toruńskiej

Warszawski ZDM podpisał umowę z 2 Pułkiem Komunikacyjnym Wojska Polskiego zInowrocławia, który z elementów mostu Syreny wybuduje wiadukt tymczasowy naczas remontu wiaduktów Trasy Toruńskiej.

 

Więcej pieniędzy na mazowieckie drogi

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego przedstawił planyinwestycji drogowych na najbliższe lata. W latach 2008-2013 z budżetuwojewództwa na polepszenie stanu dróg zostanie przeznaczone blisko2,7 mld zł.

 

A2 Stryków-Konotopa w budowie

Autostrada A2 pomiędzy Strykowem a Konotopą  jest w budowie. Na odcinkachB, D i E zaawansowanie prac wynosi ponad 50%, natomiast na odcinkach A i Cprzejętych po Covec, obecni wykonawcy pracują pełną parą - rozpoczęliwłaściwe roboty: wykonywanie wykopów i nasypów, poktórych przebiegnie autostrada, a także budowę obiektówmostowych biegnących nad trasą jak i przepustów znajdujących się podnią - zapewnia Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

 

W 2012 roku ruszy budowa mostu na Bzurze

Przedsiębiorstwo Budownictwa Lądowego Mazowieckie Mosty Sp. z o.o. z MińskaMazowieckiego  wygrało przetarg na odbudowę obiektu mostowego w ciągudrogi woj. nr 575 na Bzurze w Kamionie (woj. mazowieckie).

 

Nowy most na Bzurze na DW 575

W ciągu drogi wojewódzkiej nr 575 powstaje nowy most na Bzurze wKamionie (województwo mazowieckie). Most zostanie oddany do użytku podkoniec 2012 roku. Jej koszt to 14,7 mln zł.

 

Mazowieckie: utrudnienia na DW 719

Drogowcy rozpoczęli prace przy budowie mostu w Jaktorowie w ciągu drogi woj.nr 719 (woj.. mazowieckie).

 

Mazowieckie: utrudnienia na moście w Wierzbicy

Do końca października kierowcy musza liczyć się z utrudnieniami na drodzekrajowej nr 62 w Wierzbicy woj. mazowieckie. Remont spowodowany jest remontemmostu przez rzekę Narew.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023