Wyszukiwałeś:

mazowieckiego

. Znaleziono 320 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: mazowieckiego

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 320 wszystkich):

Szansa na lepsze podwarszawskie drogi

Jakie w perspektywie najbliższych lat są szanse usprawnienia połączeńkomunikacyjnych regionu otwockiego ze stolicą oraz rozwoju sieci transportowej?Szansa istnieje – na pewno tworzą ją dostępne dla regionu mazowieckiegośrodki funduszy Unii Europejskiej, przyznane w perspektywie budżetowej2007-2013. Wykorzystanie tej szansy jednak nie będzie łatwe.

 

Autostradowa obwodnica Mińska Maz.

Obwodnica Mińska Mazowieckiego o długości 21 km docelowo ma być częściąautostrady A2, która przebiega od granicy z Niemcami w Świecku, przezWarszawę, do granicy z Białorusią w Terespolu.

 

Kto zbuduje autostradową obwodnicę Mińska?

GDDKiA otworzyła oferty na budowę autostradowej (A2) obwodnicy MińskaMazowieckiego. Budowa blisko 21 km obwodnicy powinna ruszyć w III kwartale br.i potrwać dwa lata.

 

Ruszy budowa pierwszej autostrady na Mazowszu

W ubiegły piątek, 9 lipca 2009 roku została podpisana umowa na budowę długooczekiwanej obwodnicy Mińska Mazowieckiego. Najpóźniej za miesiącwykonawca wejdzie na plac budowy. Prace potrwają do końca 2011 roku. Obwodnicao długości 21 km, zostanie zrealizowana na parametrach autostrady, coumożliwi w przyszłości włączenie jej w ciąg projektowanej autostrady A-2Warszawa-Kukuryki.

 

Startuje autostrada na Mazowszu

Ruszyła budowa 21-kilometrowej obwodnicy Mińska Mazowieckiego. Trasa będziefragmentem autostrady A2, która w przyszłości połączy Warszawę zTerespolem. Inwestycja ma być gotowa przed końcem lipca 2012 roku.

 

Kolejne pozwolenie na A2 w mazowieckim wydane

Pozwolenie na budowę ok. 10 km fragmentu D1 autostrady A2, mające rygornatychmiastowej wykonalności, zostało podpisane przez wicewojewodęmazowieckiego. Odcinek D jest podzielony na dwie części. Pozwolenie na budowęfragmentu D2 ma być wydane w przyszłym tygodniu. W ramach tego odcinka 28lipca 2010 r. wydano pozwolenie na budowę punktu poborów opłat idwóch miejsc obsługi podróżnych.

 

191 mln na budowę mazowieckiego odcinka S8

Podpisana została umowa na budowę 13-kilometrowego odcinka drogi ekspresowejS-8 od Radziejowic do granicy województwa mazowieckiego. Wykonawcą tejinwestycji będzie konsorcjum firm: Mostostal Warszawa S.A. i AccionaInfraestructuras S.A. Kontrakt zostanie zrealizowany w ciągu 18 miesięcy oddaty rozpoczęcia robót (nie wliczając okresów zimowych) za cenę191 mln zł.

 

Autostrada A2 na Mazowszu w komplecie

Można budować cały fragment autostrady od granicy województwamazowieckiego do węzła Konotopa. Decyzję, zezwalającą na budowę ok. 14 kmodcinka C1 podpisał wojewoda mazowiecki. Ma ona rygor natychmiastowejwykonalności. Wcześniej (12 października) zostało wydane pozwolenie nabudowę 6 km odcinka C2 Koszt inwestycji to ok. 534 mln zł.

 

Obwodnica Mińska Mazowieckiego nie zagrozi płazom

W związku z doniesieniami medialnymi dotyczącymi wnioskówekologów o konieczności przebudowy obwodnicy Mińska Mazowieckiego, jakorzekomo zagrażającej płazom, GDDKiA po raz kolejny stanowczo podkreśla, żedroga jest budowana zgodnie z zatwierdzoną decyzją o środowiskowychuwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia.

 

Autostradowa obwodnica Mińska Mazowieckiego otwarta

Kierowcy mogą korzystać z ponad 20-kilometrowej obwodnicy MińskaMazowieckiego, która skróci czas podróży o ponadpół godziny. To pierwszy odcinek autostrady A2 na wschód odWarszawy. Trasa w przyszłości stanie się częścią ciągu projektowanejautostrady A2 aż do granicy w Kukurykach.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019