Wyszukiwałeś:

megane

. Znaleziono 1068 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: megane

Spróbuj też wyszukać: megane iii megane II megane grandtour

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1068 wszystkich):

Renault Megane II: Braveheart

Nie, nie. Nie zamierzamy prezentować recenzji znanego filmu Mela Gibsona,który w 1996 roku zbierał laury na wszystkich możliwych filmowychfestiwalach - zresztą słusznie. Powyższy tytuł odnosi się do francuskiegoRenault Megane (wersja po liftingu), które trafiło kilka dni temu natesty do naszej redakcji i które według nas zasłużyło na niemniejszepochwały niż szkocki wojownik, bohater filmu Braveheart: Waleczne serce,William Wallace. Przynajmniej jeśli chodzi o kwestię silnika wysokoprężnego1.5 dCi.

 

Renault Megane F1 Team R26: Palce lizać!

Od Francuzów można nie tylko uczyć się jak przygotować krem zborowików czy żabie udka. Można też pobrać kilka lekcji na tematmotoryzacyjnego marketingu. Ktoś zapyta: Co ma wspólnego przyrządzaniewykwintnych dań z umiejętnością reklamowania marki? Przedstawiamy"pomoc naukową", która wyjaśni tą kwestię. Panie i Panowie- Renault Megane F1 Team R26.

 

Renault Megane R26.R: R-adykalna zmiana

Najnowsze dzieło z garażu Renault Sports nazywa się Megane R26.R. Zbudowanena bazie serii Megane F1 Team nowe, sportowe Renault jest od niej o 123 kglżejsze i o 5 KM mocniejsze. I ma do zaoferowania tylko dwa miejsca.

 

Renault Megane i Megane Coupe: Mocna odnowa

Zaprezentowane we wrześniu tego roku nowe Renault Megane i Megane Coupestanowią mocny akcent w procesie odnowy oferty Renault w segmencie C. Autawejdą do sprzedaży w listopadzie 2008 roku (Megane) i styczniu 2009 roku(Megane Coupe).

 

Megane GT & GT Line

Szeroka już gama dostępnych wersji Renault Megane już wkrótcepowiększy się o dwie kolejne sportowe odmiany - GT oraz GT Line. To dla tychwszystkich, dla których najbardziej sportowa wersja Megane RS stanowizbyt duże wyzwanie.

 

Renault Megane CC już w Polsce

Do sprzedaży na polskim rynku wchodzi właśnie nowa generacja MeganeCoupe-Cabriolet. Ceny za tego kompaktowego kabrioleta zaczynają się od 99.900zł.

 

Czy warto kupić: Renault Megane II (2002-2008)

Kiedy została zaprezentowana w 2002 roku na wystawie samochodowej w Genewie,wzbudziła bardzo wielkie kontrowersje. Dziś wciąż sylwetka drugiej generacjiRenault Megane budzi skrajnie mieszane uczucia, z przewagą jednak tych mniejpochlebnych. Nie oznacza to jednak, że Megane II nie jest popularnym autemwśród poszukujących dla siebie używanego samochodu.

 

Renault: Jest nowe Megane!

Francuski producent samochodów poddał faceliftingowi swojegoprzedstawiciela w segmencie kompaktowym. Oto nowe Megane z stylistyką znana zmodelu Clio.

 

Megane po liftingu już w sprzedaży

Jeśli podoba Ci się stylistyka nowego Clio, jednak model ten jest dla Ciebieza mały, idealnym rozwiązaniem powinno być odświeżone Megane, którewłaśnie pojawiło się w salonach francuskiej marki.

 

Renault Megane 1.2 TCe EDC: Egzamin z downsizingu

Mały, ale turbodoładowany silnik i dwusprzęgłowa skrzynia biegów.Takie połączenie serwuje Renault dla odmłodzonej, trzeciej generacji Megane.Sprawdzamy czy wersja 1.2 TCe EDC popularnego, francuskiego hatchbacka potrafisię obronić, czy lepiej od razu udać się do salonu Volkswagena po Golfa 1.2TSI DSG.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021