Wyszukiwałeś:

mercedes X

concept X

ocean X

drive X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: mercedes concept ocean drive

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Wątek na forum: Mercedes Benz: Concept Ocean Drive

Czyżby to mial byc concemt klasy S cabrio ktora ma się pojawić? ~Bardzo piękny

 

Mercedes Benz: Concept Ocean Drive

Nadchodzące targi motoryzacyjne w Detroit będą okazją dla Mercedesa, byzaprezentować swój potencjał. Firma zamierza ugruntować swoją pozycję wkwestii wyznaczania nowych trendów, dzięki prezentacji nowoczesnego studium onazwie Concept Ocean Drive.

 

Czy legenda powróci?

Podążając za aktualnym trendem polegającym na tworzeniu kontynuacjisukcesywnych modeli, które w przeszłości zdobywały laury, Mercedes zamierzawprowadzić do sprzedaży nowy samochód. Najprawdopodobniej będzie tonastępca modelu Gullwing przystosowany do standardów XXI wieku.

 

Nowe kombi Mercedesa

Koncern DaimlerChrysler przygotowuje się właśnie na wysokich obrotach dostartu na rynek wraz ze swoją nową generacją Mercedesa Klasy C. Produkcjasamochodu ruszyła właśnie w niemieckiej fabryce w Bremen, a już na targach wGenewie odbędzie się jego oficjalna premiera.

 

Ocean Drive - po raz pierwszy w Europie

To właśnie nasz kraj wystąpił jako inaugurujący europejską prezentacjęniezwykłego studium koncepcyjnego Mercedesa o nazwie Ocean Drive. Dotąd naStarym Kontynencie nie było okazji żeby pokazać ten samochód naktórejś z imprez motoryzacyjnych - w Genewie albo we Frankfurcie.Premiera odbyła się w salonie Mercedesa przy ulicy Gottlieba Daimlera wWarszawie.

 
 

Mercedes Klasy S: kabriolet w toku

Według przecieków, które napływają zza zachodniej granicy,Mercedes bardzo mocno przymierza się do rozszerzenia palety wariantówswojej topowej limuzyny. Być może już niedługo ujrzymy kabriolet.

 

Mercedes zapowiada coupe na bazie Klasy S

Klasa S Concept Coupe to najnowszy studyjny model, którym Mercedeszadziwia odwiedzających targi motoryzacyjne IAA we Frankfurcie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "mercedes concept ocean drive".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021