Wyszukiwałeś:

mercedes X

klasa X

e X

. Znaleziono 685 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: mercedes klasa e

Spróbuj też wyszukać: mercedes klasa e nowy mercedes klasa e z silnikiem 2 6 audi a4

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 685 wszystkich):

Mercedes klasa E ad 2009!

W połowie przyszłego roku <em>Mercedesem> przedstawi klasę E po liftingu. Jednakprawdziwa rewolucja szykuje się w 2009 roku. Wtedy pojawi się zupełnie nowa<em>klasaem> E. Mojeauto.pl pierwsze w Polsce prezentuje wizję nowego modelu.

 

Mercedes Klasa E: Przedsmak możliwości

Mocniejsze silniki, bogatszy pakiet bezpieczeństwa i świeży wygląd. Narozpoczynającym się już niebawem na salonie samochodowym w Nowym Jorku<em>Mercedesem> zaprezentuje zliftingowaną wersję klasy E, która stanowi pewnewprowadzenie do zapowiedzianej na 2009 rok nowej generacji tego modelu.

 

Klasa E po liftingu

Naprawdę niewielkie zmiany stylistyczne sprawiają, iż <em>Mercedesem> <em>klasaem> E pofaceliftingu na pierwszy rzut oka nie różni się od poprzednika. Większeróżnice widać po zajęciu miejsca za kierownicą, odpaleniu silnika iruszeniu w drogę.

 

Test zderzeniowy : Mercedes Klasa E

 

<em>Mercedesem> <em>Klasaem> E zdobywa 5 gwiazdek w testach bezpieczeństwa Euro NCAP

 

Mercedes Klasa E 250 BlueEfficiency

 

<em>Mercedesem> <em>Klasaem> E 250 BlueEfficiency - mojeauto.tv

 

Karbonowa Klasa E

<em>Mercedesem> uległ modzie polegającej na maksymalnym odchudzaniu swoichsamochod&oacute;w. Jak donosi niemiecka prasa, już niebawem do produkcjiwejdzie <em>Klasaem> Eejsza o 350 kg.

 

Mercedes Klasa E: Gruntowna przemiana

<em>Mercedesem> zaprezentowała facelifting Klasy E od razu przestawiając wersjęsedan i kombi. To co rzuca się w oczy to przede wszystkim zmienione światłaprzednie, kt&oacute;re zlewają się w jedną całość. Do tej pory mieliśmydo czynienia z <em>Mercedesem>em potocznie zwanym "okularnikiem" teraz czaschyba pomyśleć nad nowym pseudonimem.

 

Mercedes Klasa E W213 - Wyciekły pierwsze zdjęcia

Oficjalnie <em>Mercedesem> ma zaprezentować nową Klasę E w poniedziałek, natargach NAIAS Detroit 2016. Dziś jednak zdjęcia wyciekły do Internetu. Odrazu szok, nowa generacja wygląda jak <em>Klasaem> C!

 

Mercedes Klasa E W213 ? brak weny u projektantów

Dziś możemy to już oficjalnie ogłosić – <em>Mercedesem> przedstawiłświatu najnowszą generację Klasy E o oznaczeniu kodowym W213. Kultowy iuznany przez wielu model teraz debiutuje z nowymi rozwiązaniami technicznymi,silnikiem wysokoprężnym oraz stylistyką. Do tej ostatniej podchodzimy bardzo sceptycznie. Poznaj szczeg&oacute;ły dziesiątej generacji <em>Mercedesem>a Klasy E.

 

Mercedes Klasa E W 213 - znamy polskie ceny!

<em>Mercedesem> na początku miesiąca pokazał światu najnowszą generację Klasy E.A my dziś przedstawiamy Wam polski cennik tego modelu. Na zakup E W213 musimy przygotować minimum 190 000 złotych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "mercedes klasa e".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019