Wyszukiwałeś:

mercedes X

klasa X

g X

. Znaleziono 678 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: mercedes klasa g

Spróbuj też wyszukać: samochót kia terenowy opel terenowy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 678 wszystkich):

Wszystko o samochodach Mercedes Klasa G

Mercedes klasa G zwany również i po prostu "Gelaendewagen" to bardzo znany samochód terenowy, który pomimo wielu zmian technicznych jakie przechodziły jego kolejne generacje pozostał optycznie niemal taki sam jak pierwsza konstrukcja z lat 70 ubiegłego wieku. Kanciasty kształt i świetne prowadzen...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

25 lat G klasy

Mercedes Klasa G świętuje 25 rocznicę produkcji. Wiosną 1979r. koncernmotoryzacyjny ze Stuttgartu zaprezentował po raz pierwszy ten pojazd terenowy iod tego czasu dostarczył klientom na całym świecie łącznie 175 tys.pojazdów klasy G.

 

Przyszła G-klasa

Najprawdopodobniej w przyszłym roku Mercedes wprowadzi do sprzedaży następcęsłynnego "Gelaendewagen". "Samochód terenowy" będzieoczywiście większy od M-klasy - za cel bierze Range Rovera i Hummery.

 

Nowa klasa G w Paryżu

Niemiecki koncern Mercedes-Benz zamierza zaprezentować we wrześniu podczastargów motoryzacyjnych w Paryżu nową odsłonę modelu Mercedes Klasa G.

 

Mercedes Klasa (AM)G

Mercedes postanowił jeszcze raz podrasować swój terenowy model Klasa Gz symbolem 55 AMG. Optycznie auto zachowało klasyczną formę, jednak podmaską przewija się najnowocześniejsza technologia.

 

Mercedes klasa G z drobnymi zmianami

Mercedes klasa G to jeden z najbardziej rozpoznawalnych modeli z gwiazdą namasce. Produkowany już od 29 lat po raz kolejny poddany został zmianom. I, jakto zwykle bywa, zmiany te są wręcz niezauważalne.

 

Mooocna Klasa G

Chodzą plotki, że Mercedes przygotowuje właśnie bardzo mocną Klasę G zsilnikiem w układzie V12.

 

Radykalnie zmieniona Klasa G w 2017 roku

Klasa G Mercedesa to jeden z tych aut, których wygląd nie zmienił siępraktycznie w ogóle od początku produkcji. Producent ze Stuttgartupostanowił jednak, że nadszedł czas na radykalne modyfikacje.

 

Nieśmiertelna Klasa G

Ten Mercedes Klasy G nie miał łatwego życia. Przez 26 lat swojego życiaprzejechał 215 krajów, pokonując przy tym 890 tysięcykilometrów.

 

Mercedes Klasy G: legenda po liftingu

Choć samochodowy świat pędzi szybko i wciąż wzbogaca się o nowe modele tojest jedno auto, które wszelkim trendom opiera się już czwartą dekadę. Nawet po face liftingu Mercedes Klasy G jest old-schoolową maszynądo taplania się w błocie i luksusie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "mercedes klasa g".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019