Wyszukiwałeś:

miejska

. Znaleziono 192 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: miejska

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 192 wszystkich):

Wątek na forum: Straż miejska z fotoradarami

Porażka. Lepiej by było zlikwidować tę śmieszną instytucję i w zamian doposażyć Policję ! ~MS

 

NIK: Straż miejska niczym drogówka

Straż miejska coraz bardziej przypomina policję drogową. Zamiast dbać oporządek na ulicach i osiedlach, strażnicy zajmują się przede wszystkimściganiem kierowców, którzy przekraczają dozwoloną prędkość.Sprzyja temu wzrastająca liczba fotoradarów, którychwłaścicielami są samorządy.

 

Straż miejska będzie mogła zatrzymywać z auta

Szykuje się zmiana przepisów dotycząca kontroli drogowych. Jedną znajistotniejszych nowości jest możliwość zatrzymywania kierowcówprzez oznakowane patrole straży miejskiej. Do tej pory do zatrzymania pojazduma prawo tylko strażnik poruszający się pieszo.

 

Tylko jedna kara za parkowanie bez biletu

Dodatkowa opłata w wysokości 50 zł, do tego mandat karny, a nawet założonablokada - tak dziś może wyglądać ukaranie kierowcy, który pozostawiłauto bez wykupionego biletu parkingowego lub na dłużej niż wynikało to zposiadanego biletu. Niebawem powinno się to zmienić, bowiem na apel RzecznikaPraw Obywatelskich minister transportu przygotował już stosowną zmianęprzepisów.

 

Wątek na forum: NIK: Straż miejska niczym drogówka

To już jakaś patologia - wszyscy rzucają się na kierowców, wszędzie przy długich prostych i na odcikach gdzie można pocisnąś są fotoradary lub policja z suszarką. A przez osiedle strach przejść !!! Straż miejska powinna byc TYLKO i WYŁĄCZNIE od pilnowania porządku na ulicy, od pomocy ludzią !!! a...

 

Obwodnica miejska Białegostoku

Dwie, nowe inwestycje zakończą budowę obwodnicy miejskiej Białegostoku. Jejzachodnia i południowa część mają uzupełnić powstający wokółmiasta objazd o długości 30 kilometrów. Trasa połączy drogęekspresową S8 z zachodnią obwodnica miasta.

 

Jakie prawa ma straż miejska?

Dyskusja, jaka w ostatnim tygodniu rozgorzała w mediach, a dotycząca sporupomiędzy Prokuratorem Generalnym a komendantami straży miejskich w sprawiemożliwości karania kierowców, którym zostało wykonane zdjęcieprzez stacjonarny fotoradar, jest dobrym momentem, aby przyjrzeć się, jakieprawa ma straż miejska.

 

Straż miejska może używać stacjonarnych fotoradarów

Batalia o używanie bądź nie stacjonarnych fotoradarów przez strażemiejskie oraz gminne przybrała niekorzystny obrót dla kierowców.Sąd Najwyższy uznał bowiem, że obowiązujące w naszym kraju przepisy niezabraniają używania przez te instytucje stacjonarnych urządzeńrejestrujących.

 

Straż miejska traci fotoradary - co z niezapłaconymi mandatami?

Od 1 stycznia straż miejska oraz gminna traci uprawnienia do korzystania zfotoradarów. To oznacza, że z polskich dróg zniknie kilkaseturządzeń pomiarowych, ale co ze starymi mandatami? Czy trzeba je zapłacić?

 

Wątek na forum: Zmiana koloru karoserii po umyciu auta

Witam, po dzisiejszym umyciu auta na myjni samoobslugowej na nadkolach i zderzaku pojawiły sie różowe plamy. Auto jest koloru białego wiec widać to dosyć mocno. Auto było myte szczotka, na początku nie było nic widać, ale po splukaniu piany rzuciło sie to w oczy. Auto bylo w miejscach plam robion...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019