Wyszukiwałeś:

ministerstwo

. Znaleziono 582 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ministerstwo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 582 wszystkich):

Ministerstwo Infrastruktury promuje SPOT

Część inwestycji drogowych w Polsce została zrealizowana w ramach unijnegoSektorowego Programu Operacyjnego Transport. W związku z zamknięciemperspektywy finansowej na lata 2004-2006 i wstępem do kolejnego okresu,Ministerstwo Infrastruktury postanowiło promować ten program.

 

Ministerstwo szuka pieniędzy na drogi

Ministerstwo Infrastruktury aktywnie poszukuje dodatkowych źródełfinansowania inwestycji drogowych. Ma to pomóc w sprawnej realizacjirządowego programu budowy dróg. Urzędnicy liczą szczególnie nazaangażowanie Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju.

 

Ministerstwo leasinguje auta

Ministerstwo Skarbu Państwa postanowiło wprowadzić program oszczędnościowy,leasingując flotę nowych samochodów, a dotychczasowe oddając innejjednostce budżetowej.

 

Jak zmniejszyć liczbę wraków na polskich drogach?

Ministerstwo Infrastruktury ma pomysł, w jaki sposób wykluczyć znaszych dróg całkowicie, albo chociażby w znacznym stopniu te auta,które są w złym stanie technicznym. Nie wszyscy jednak te pomysłyuznają za trafione.

 

Ministerstwo Infrastruktury odrzuca zarzuty NIK w sprawie autostrad

Z ostatniego raportu Najwyższej Izby  Kontroli wynika, że nieudolnedziałania Ministerstwa Infrastruktury i Generalnej Dyrekcji DrógKrajowych i Autostrad w zakresie zarządzania autostradami naraziły SkarbPaństwa na wielomilionowe straty. Ministerstwo Infrastruktury nie zgadza się znegatywną oceną działalności Ministra  oraz Generalnego DyrektoraDróg Krajowych i Autostrad w okresie objętym kontrolą przez NIK.

 

Będzie ściślejszy nadzór nad stacjami kontroli pojazdów

Ministerstwo Infrastruktury przygotowało projekt rozporządzenia, zgodnie zktórym w starostwach będą zatrudniane osoby bezpośrednio zajmującesię nadzorem nad stacjami kontroli pojazdów. Ma to zminimalizowaćwszelkie nieprawidłowości związane z funkcjonowaniem SKP.

 

Jest decyzja w sprawie aut z kratką!

Ministerstwo Finansów poinformowało, że podjęta została kierunkowadecyzja, co do losów odliczenia podatku VAT od tzw."samochodów z kratką" po 1 stycznia 2013 r. Resortfinansów podjął działania w celu przedłużeniu okresu zawieszeniamożliwości pełnego odliczenia VAT od "aut z kratką" do końca roku2013 poprzez kolejną zmianę ustawy o podatku od towarów i usług.

 

Jak nie wskażesz kierowcy, dostaniesz mandat z automatu

Ministerstwo Transportu chce, by w razie niewskazania kierującego autem,którym zostało popełnione wykroczenie drogowe, z automatu odpowiadałjego właściciel. Pomysł ten już spotkał się z ostrym sprzeciwem, międzyinnymi ze strony Związku Dealerów Samochodów.

 

Tajemnicze działania Ministerstwa Finansów

Ministerstwo Finansów odmówiło dostępu do treści wniosku oderogację upoważniającą do wprowadzenia zmian w poborze podatku VATniezgodnych z dyrektywą 2006/112/WE. Czyżby czegoś się bało albowstydziło?

 

MON zainwestuje w polskie drogi

Ministerstwo Obrony Narodowej zainwestuje w remonty i budowę drógważnych dla obronności kraju. Powstaje lista na którą mogą trafićnie tylko drogi szybkiego ruchu, ale nawet te lokalne i wewnętrzne.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019