Wyszukiwałeś:

mitsubishi

. Znaleziono 2125 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: mitsubishi

Spróbuj też wyszukać: Mitsubishi ASX Mitsubishi Outlander mitsubishi pajero

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2125 wszystkich):

Mitsubishi Lancer Evo IX: I chce się więcej!

Powyższy tytuł nie jest sloganem reklamowym promującym nową generacjęflagowego Mitsubishi. To tylko wniosek jaki nasuwa się po przejażdżcenajnowszą, dziewiątą ewolucją Lancera.

 

Mitsubishi Outlander: Pełnowymiarowy diament

Polski oddział Mitsubishi wprowadza do sprzedaży drugą odsłonę modeluOutlander. Już poprzednia seria modelu mogła pochwalić się, jak na realianaszego rynku, sporym sukcesem. Marce spod znaku Trzech Diamentów to jednak niewystarcza, a druga generacja SUV-a ma sprzedawać się teraz jeszcze lepiej.Buńczuczne zapowiedzi czy zimna kalkulacja? Fakt jest faktem, że zanim noweOutlandery trafiły do salonów w naszym kraju, Mitsubishi zdążyło zebraćponad 400 zamówień.

 

Mitsubishi Outlander: Szeroko uzdolniony

Do miasta po zakupy, do lasu na grzyby, na długie wakacje. Takąwszechstronnością powinien wyróżniać się dzisiaj samochódaspirujący do segmentu SUV. Między innymi takim też kryteriom poddaliśmy dotestu na średnim dystansie model Mitsubishi Outlander drugiej generacji.

 

Rekordowe wyniki sprzedaży Mitsubishi Fuso

W ciągu pierwszego półrocza 2008 r. wyniki sprzedaży Mitsubishi FusoEurope były lepsze o 15,2% w porównaniu do roku ubiegłego - wzrosły dopoziomu 9.900 pojazdów (od stycznia do czerwca 2007 r. sprzedażwyniosła 8.583 sztuk).

 

140 lat Mitsubishi

W tym roku firma Mitsubishi Motors Corporation (MMC) kończy 40 lat, a całykoncern Mitsubishi obchodzić będzie 140 urodziny. Japońska firma ma bardzodługą i bogatą historię sięgającą XIX wieku, a więc czasów, gdyna wodzie i lądzie niepodzielnie królował silnik parowy...

 

Mitsubishi świętuje 40 lat...

W październiku zaczynają się obchody rocznicy w historii Mitsubishi MotorsCorporation. Firma świętować będzie 40 lat nieprzerwanej obecności na rynkueuropejskim. Od oficjalnej prezentacji na Londyńskim Salonie Samochodowym w1974 po debiut pionierskiego modelu Outlander PHEV pod koniec 2013 roku.

 

Trzy premiery Mitsubishi na tokijskiej wystawie

Na zbliżającej się powoli wystawie samochodowej w Tokio Mitsubishizaprezentuje trzy premierowe koncepcyjne modele. Wszystkie trzy z szerokopojętego segmentu SUV-ów. Wszystkie trzy wykorzystywujące zaawansowanątechnologię.

 

Nissan wykupił udziały w Mitsubishi - dlaczego?

Wczoraj media obiegła oficjalna informacja o przejęciu części akcji (34%)Mitsubishi przez inny, japoński koncern. Dzięki temu Nissan stał się większościowym udziałowcem producenta spod znaku "trzechdiamentów". Zobacz, co kryje się za tym, strategicznym ruchem.

 

Mitsubishi mocno obniża ceny

Wyprzedaż w polskich salonach Mitsubishi rozkręca się na dobre. W przypadkuOutlandera można wydać nawet o 20 tys. zł mniej.

 

Mitsubishi Eclipse Cross PHEV - cennik

Mitsubishi Eclipse Cross PHEV, które zadebiutuje w Polsce już 27kwietnia tego roku, zostało już wycenione. Na start importer oferuje sporerabaty.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023